אם המקל היה חסימת אפשרות הציטוט וההפרדה של יישום ה-Facebook Messenger מהיישום החברתי, פעולה אשר גררה גל של תגובות זועמות מצד המשתמשים, כעת פייסבוק מציגה את הגזר – אפשרות לכתוב ולאייר על תמונות שנשלחות לחברים לשיחה.

האפשרות הזו התווספה לגרסת האנדרואיד (Android) של יישום ההודעות, בפייסבוק (Facebook). אפשרות לעריכה תמונות לפני שליחה היא חדשה לגמרי עבור החברה שכן היא לא הייתה קיימת דרך האתר או דרך היישום החברתי.

בעת ששולחים תמונה מופיע כפתור חדש בשם Edit לצד ה-Send המוכר. בלחיצה עליו מועברים למסך המאפשר להוסיף כיתוב ו/או לצייר על-גבי התמונה. כדאי לציין כי יישומים אחרים לשליחת תמונות כבר מאפשרים לבצע פעולה דומה כמו יישום Snapchat או אפילו יישום ה-Slingshot של החברה.

האפשרות זמינה כבר עתה, כאמור, למשתמשי האנדרואיד החל בעדכון האחרון, וכנראה תהיה זמינה בקרוב גם למשתמשי iOS.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • James Crow

  סחטיין עליך

 • נחמד לראות שפייסבוק משקיעה באפליקציה שלה ומוסיפה דברים חדשים.
  -לי אישית אין פייסבוק ולדעתי פייסבוק צריכה לבטל את החובה לחשבון פייס.

  *לכותב הפוסט "אינה קיימת בינתיים ביישומים חברתיים דומים"
  תן לי לתקן אותך, אופציה זאת כבר קיימת זמן רב באפליקציות מסרים אשר מגיעות מהמזרח.
  תתקן למשהו כמו "אופציה זאת אינה קיימת אצל אפליקציות מוכרות וגדולות אחרות כמו וואטצאפ,האנגאוט ווייבר.

  • הכוונה המקורית (לפני שנערכה) הייתה "לא הייתה זמינה ביישום החברתי של פייסבוק".
   בכל מקרה, תוקן.