פייסבוק (Facebook) ממשיכה לעבוד על פלטפורמת המסנג'ר שלה והוספת תכונות חדשות. לאחר שהודיעה על אינטגרציה עם שירות הזמנת ההסעות אומר (Uber) מוקדם יותר השבוע,  החברה החלה בשחרור אפשרות ה-Photo Magic שהוכרזה בחודש שעבר.

עם התוספת החדשה, משתמשים יכולים לשתף תמונות בקלות ולתייג משתמשים באופן אוטומטי  בזכות טכנולוגיית זיהוי תמונות המוטמעת באפליקציה. ניתן ליצור קבוצה אוטומטית של אנשים ולשתף ביניהם את התמונות, זאת במקום הצורך ליצור גלרייה ולתייג כל תמונה בנפרד והמשתמש מצידו יכול לאשר או לבטל את התיוג במידה והוא לא מעוניין בכך.

"זה הזמן בשנה שאנשים משתפים מיליוני תמונות בין חברים ומשפחה, אנחנו הופכים את המשימה לפשוטה הרבה יותר לשתף את הרגעים המשמחים שלכם. " אמר פיטר מרטינזי (Peter Martinazz) בבלוג של פייסבוק שציין כי Photo Magic קיבל פידבק מאוד חיובי מהמשתמשים במהלך ההשקה השקטה.

מלבד זאת, המסנג'ר של פייסבוק מביא עוד מספר פיצ’רים נוספים כמו האפשרות להתאים אישית את צבעי בלוני הצ'אט. משתמשי iOS יכולים להוסיף כינוי לשמות החברים שלהם על ידי לחיצה שמות האנשים כדי לשנות את שם הקבוצה, צבעי הצ'אט ועוד.  אצל משתמשי האנדרואיד האפשרויות יהיו דומות,  וכי כל שותף לשיחה יכול לבצע את השינויים כמה פעמים שירצה ובכל זמן.

כל החידושים הללו זמינים לחלק מהמשתמשים בגרסה האחרונה אשר יגיעו בהדרגה לכולם.