המרוץ אל עבר הסרטונים נמשך. פייסבוק ככל הנראה תיכנע ללחצים וצפויה להוסיף אפשרות להעלאת סרטונים לאינסטגרם, כך על פי על פי אתר טק-קראנץ', אשר לדבריו באירוע שיתרחש מחר (חמישי),  פייסבוק מתכוונת לעדכן את אפליקציית האינסטגרם שנרכשה על ידה לפני כשנה ותאפשר למשתמשים לשתף סרטונים עד 10 שניות, בנוסף לשיתוף התמונות.

המהלך של פייסבוק נראה נכון לתחרות שבשוק או ליתר דיוק, זה נראה כמו תגובה ישירה של פייסבוק לשירות של שיתוף סרטונים Vine של טוויטר.

Vine, המאפשרת לצלם סרטו עד 6 שניות (לעומת 10 שכנראה יהיו באינסטגרם) של קטעי וידאו ולשתף אותם בקליק זינקה באופן דרמטי והפופולריות שלה רק הולכת וגוברת מאז שנרכשה על ידי טוויטר בסוף ינואר השנה. אבל נקודת המפנה התרחשה כאשר טוויטר הוציאה את Vine למערכת אנדרואיד בתחילת יוני, זאת לאחר שעד כה היה לה רק אפליקציה ל-iOS, מה שגרם לה בפעם הראשונה לעקוף את Instagram בכמות כניסות. הוספת היכולת החדשה לצילום ושיתוף סרטונים באינסטגרם צפויה להחזיר אותה למשחק כנגד Vine, ואולי תחזיר לה גם את המקום הראשון בין אפליקציות של שיתוף תמונות וסרטונים. כרגע, פייסבוק מאפשרת שיתוף סרטונים שצולמו ב- Vine אולם לעומתה טוויטר אינה מאפשרת לצייץ תמונות שצולמו באינסטגרם.

כתב: יהונתן לינדל‎

-פרסומת-