כמה פעמים שיחקתם בקנדי קראש? על השאלה הזו אתם יכולים לשאול את חברים שלכם שמקבלים ללא הרף הזמנות למשחק או פשוט הם יכולים להציץ בזרם הסטטוסים ולראות שעברתם שלב. את זה בדיוק פייסבוק מעוניינת למנוע – עדכונים אוטומטיים של אפליקציות בטיימליין של המשתמש גם ללא רצונו.

“לא רוצה לחלוק את רשימת ההשמעה שלך או שגרת האימונים עם חברים? אתה יכול לדלג על השיתוף לגמרי”, כתבה פייסבוק. “יצירת הפרדה ברורה בשיתוף אומרת שאנשים יכולים להחליט אם הם רוצים רק להשתמש בפייסבוק לכניסה ולרישם מהיר מבלי הדרישה לשיתוף בחזרה לפייסבוק. אם תרצה לשתף מאוחר יותר, אתה עדיין יכול”.

לאפליקציות רבות ישנה הרשאת פרסום בטיימליין שלנו, ולמשתמש אין כל דרך לא לאשר זאת אם הוא מעוניין באפליקציה, והדרך היחידה היא לבטל את העדכונים באופן ידני. התחברות לדוגמה לאפליקציה בנייד דרך חשבון פייסבוק לרוב גוררת אפשרות של האפליקציה לפרסום דבר מה בטיימליין של המשתמש, כמעין פרסום חוזר.

משתמשים רבים מוצאים זאת כדבר מרגיז ומציק, במיוחד סטטוסים הקשורים למשחקים או הודעות אוטומטיות שלרוב אינם מעניינים את שאר חברינו. הרשת החברתית הוסיפה כעת אפשרות למשתמשים לחסום סטטוסים אוטומטיים מאפליקציות ספציפיות או לחסום באופן גורף כל אפליקציה שהיא. קצת פחות ספאם זה אף פעם לא מזיק.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.