התלונות הרבות של משתמשי iOS על כך שאפליקציית Facebook גורמת לזלילת סוללה, הגיעו לחברה שהבטיחה כי היא מודעת לבעיה ועובדת על תיקון. כעת, החברה שחררה תיקון לתקלה: "הגרסה החדשה ששוחררה היום מביאה שיפור מסוים שאמור לשפר ולפתור את הבעיה", אמר ארי גראנט (Ari Grant), מהנדס בפייסבוק.

גרנט סיפק הסבר לבעיה בדף הפייסבוק שלו ולדבריו, מה שגרם לזלילת הסוללה הייתה עבודה מרובה של המעבד שלא לצורך, מה שהוא מכנה באנגלית 'CPU spin' " :'CPU spin' זה כמו ילד קטו ברכב ששואל ׳נו, הגענו כבר? נו, הגענו כבר? נו, הגענו כבר?׳, כאשר השאלה לא עוזרת להגיע ליעד מהר יותר", מסביר גראנט. ״ההליך החוזר הזה גורם לאפליקציה לצרוך יותר סוללה ממה שצריך״.

פייסבוק גם התייחסה לבעיה הקשורה לניגון וידאו המתרחשת במקרים מסוימים, כאשר יוצאים מהאפליקציה לאחר ניגון סרטון, ישנו סאונד הממשיך להתנגן באופן שקט ברקע. כתוצאה, האפליקציה צרכה משאבים בלי למעשה לעשות דבר שהמשתמש ביקש, אולם לעת עתה לא ברור האם תיקון זה כלול גם כן בעדכון האחרון שיצא אמש.

את הגרסה החדשה ניתן להוריד מחנות האפליקציות לכלל המכשירים המריצים את מערכת iOS.

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
  • Asher Shmueli

    אני משתמש כבר שנה בדפדפן..תתפלאו כמה הוא נוח..ולא צריך להוריד באונס את המסנג׳ר המיותר..ד׳א בכרום אפשר להוריד קישור עם איקון יפה ישר לשולחן העבודה..אפשר גם לקבל התראות בקיצור ממליץ בחום

  • התמני

    כבר מזמן אין לי פייסבוק רגיל…
    facebook LITE
    עושה את העבודה בצורה מעולה!!!