אם הבעת דעה באמצעות טקסט או רגשון (אמוג'י) לא מספיקה, תוכלו מעתה בפייסבוק (Facebook) להגיב גם באמצעות תמונות מונפשות (GIF) משעשעות ומטופשות כאחד בסטטוסים של חברים, קבוצות או עמודים ציבוריים.

כדי להוסיף תמונה מונפשת, כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ה-GIF החדש שנוסף בשורת התגובה. לאחר מכן ניתן לבחור או לחפש את התמונה הרצויה. "רק לחצו על הכפתור GIF כאשר אתם כותבים תגובה, הקלידו את מה שאתם רוצים לומר ובחרו בתמונה שממש מבטאת את זה", נכתב בבלוג.

פייסבוק כבר הטמיעה ברשת החברתית פרסום תמונות מונפשות בתזרים החדשות על ידי הדבקת קישור או העלאת קבצי GIF. כמו גם ניתן להגיב אחד לשני בתמונות מונפשות במערכת ה-Messenger. רק בשנה האחרונה נשלחו 13 מיליארד תמונות מונפשות בפייסבוק, או כמעט 25,000 תמונות בכל דקה.

התוספת החדשה היא לכבוד חגיגות ה-30 להמצאת ה-GIF וכחלק מכך שאלה פייסבוק את אחת ההשאלות בהן דנו רבים מאנשים הטכנולוגיה – כיצד צריכים לבטא את המילה GIF – האם ג'יף או גיף?

GIFs in Comments

‎Posted by Facebook on‎ יום רביעי 14 יוני 2017

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.