רובנו מעלים תמונות לפייסבוק מיד לאחר שהנצחנו את הרגע במכשיר הנייד, אך סביר שהיא גם תעלה כמו שהיא ללא עריכה מוקדמת. בפייסבוק (Facebook) חשבו שזה רעיון מצוין להוסיף שיפור מהיר ואוטומטי לתמונות רגע לפני שהן עולות לפרופיל שלנו דרך המכשיר הנייד.

החברה החלה בשחרור עדכון לאפליקציית הניידים שלה המוסיף כפתור לשיפור מראה התמונה המשלב בהירות, חדות ואור. הכפתור מופיע על גבי התמונה מיד לאחר שבחרנו אותה מהגלריה וניתן להתאים ולקבוע את רמת השינוי או להחזירה למראה המקורי. בנוסף ישנו כפתור חיתוך לסימון וגזירה של התמונה אם נרצה, כך שלא נצטרך לעשות זאת באפליקציה חיצונית.

כזכור, גוגל (Google) הציגה את Auto Awesome המחיל אפקטים שונים על התמונות והסרטונים המועלים לרשת החברתית שלה, גוגל פלוס, עוד בשנה שעברה. בפייסבוק אגב ניסו לעשות מהלך דומה אולם ירדו מכך מהר מאוד, וגם בטוויטר (Twitter) מאפשרים להוסיף אפקטים דרך האפליקציה לניידים.

את האפשרות החדשה יוכלו משתמשי iOS לראות כבר עכשיו אצלם באפליקציה, ובהמשך יגיע עדכון גם למערכת האנדרואיד ו-Windows Phone.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.