במקביל להשקה הקרובה של מכשירי הלומיה 920 וה-820 בישראל, ביורוקום, נציגת נוקיה בישראל הכניסו יצרנית נוספת לאחרונה להיצע של החברה: ZTE. ענקית התקשורת הסינית נמצאת בקשר עם יורוקום כבר זה זמן, אולם רק כעת משיקה יורוקום את מכשיר הסמארטפון הראשון בישראל.

בלייד 3
המכשיר הראשון שבחרה יורוקום להשיק הוא ה-Blade III, מכשיר אנדרואיד לשוק האמצע והשלישי בסדרת ה-Blade של ZTE. מדובר במכשיר מגע קלאסי שהוכרז לאחרונה ומצויד במסך מגע 4 אינצ’ (800×480), בעל מעבד 1GHz, זיכרון 512 מגה ראם ו-4 ג’יגה לאחסון. הוא משלב כפתורי מגע בתחתית המסך ומצויד במצלמה 5 מגה פיקסל, תקשורת WiFi, Bluetooth, GPS וסוללת 1,600 מיל-אמפר. בעת השקתו בעולם ה-Blade III הריץ את מערכת האנדרואיד ICS, ולא נמסר האם הוא ישוחרר גרסה 4.1.

ZTE-Blade-III

אמנם מדובר במכשיר לא חזק במיוחד וביורוקום לא אמרו מה יהיה מחירו ומתי הוא יושק, אך ציינו כי מחירו יהיה “אטרקטיבי”. (עדכון: תודה לגולשי האתר שעדכנו כי המחיר עומד על 1,289 שקל). כך אמר מנכ”ל החברה, אילן גרינבאום: “יורוקום גאה מאד להיות נציגת ZTE בישראל, חברה שהנה בעלת שיעורי הצמיחה הגבוהים ביותר בעולם בתחום התקשורת בפרט ומכשירי סלולר בפרט." עוד הוסיף גרינבוים, " הסמרטפון שאנחנו נערכים להשקתו בימים אלו ZTE Blade III, הנו מכשיר מתקדם במחיר מאד אטרקטיבי ואני בטוח שהוא הסנונית הראשונה למגוון רחב של מוצרים מצוינים שיגיעו בקרוב לשוק במגוון של תחומי התקשורת אותם מייצרת ZTE ".

בחברה מתכננים להשיקה עוד מגוון של מוצרים שיש ל-ZTE להציע בתחום התקשורת הסלולרית הנחשבת לספקית עולמית בתחום ציוד התקשורת וליצרנית הסלולר הרביעית בגודלה בעולם. החברה פעילה בלמעלה מ-140 מדינות, עם קצב הגידול השנתי הגבוה ביותר מבין חברות התקשורת בעולם.  לחברה 18 מרכזי פיתוח ברחבי העולם בהם מועסקים מעל 30 אלף עובדים מתוך 80 אלף עובדים. בבעלותה 7% מהפטנטים בתחום ה LTE (דור רביעי).

לדברי גרינבוים: " ההשקעות הרבות של ZTE בפיתוח מבטיחים לנו מוצרים חדשניים ומתקדמים כבר בעתיד הקרוב כשהמטרה שלנו היא להביא לישראל את ציוד התקשורת ומכשירי הסלולר האיכותיים ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר".

וידאו: ZTE Blade III

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.