קבוצת יורקום משיקה בימים אלה את ZTE Vec סמארטפון חדש של המותג הסיני המוביל. ה- Vec 4G, הינו מכשיר דור 4 עם מהירויות גלישה של עד 150MB, יש לו מסך "5 בתצוגה חדשה וברורה ברזולוציית HD, הוא מאובזר בשתי מצלמות: אחורית עם 13 מגה פיקסל ומצלמה קדמית עם 5 מגה פיקסל. יש לו מעבד עוצמתי מרובע ליבות במהירות 1.2GHz מבית Qualcomm שמביא לתוצאות וביצועים במהירות עבודה גבוהה במיוחד. בעל מערכת הפעלה Android בגרסתה העדכנית ביותר KitKat 4.4. מעבר לזה מדור במכשיר קל משקל – רק 130 גרם, עובי – 7.8 מ"מ, 16GB מובנה וחיי סוללה ארוכים במיוחד (2300mAh).
עד היום השיקה החברה סמארטפונים שיועדו לפלח השוק הבסיסי – ZTE KIS, ZTE Baker ומכשיר הסלולר ZTE Blade III שמכר מעל ל- 50,000 מכשירים. כמו כן, טאבלטים דגמי: S7Q ו-S8Q, מבוססי אנדרואיד גרסתJelly Bean עם מעבדים עוצמתיים מרובעי ליבות.
אילן גרינבוים מנכ"ל קבוצת יורוקום: "ל- ZTE מנעד רחב של מכשירים המתאימים לצרכים שונים ותקציבים משתנים. בימים אלו משיקים את ZTE Vec 4G, מכשיר חדש דור 4 עם מהירות גבוהה, מעבד חזק ובמחיר משתלם ותחרותי, שאני מאמין כי יזכה להצלחה בקרב הקהל המקומי. המכשיר החדש נועד לתת מענה הולם לשוק שמתחיל להשתנות לכיוון הדור הרביעי, שכבת האוכלוסייה המחפשת טלפון איכותי במחיר שווה לכל נפש הולכת וגדלה, גם בגלל הרגולציה שהתהוותה בישראל, ומכשיר זה הינו אחד ממכשירי האנדרואיד המשתלמים ביותר בעולם הסמארטפונים של הדור הרביעי". לדברי גרינבוים, מדובר בחלק חשוב באסטרטגיה של יורוקום ו- ZTE לתת את התשובה האופטימלית בשוק ה Best Value for Money, שכבת האוכלוסייה המחפשת טלפון איכותי במחיר שווה לכל נפש הולכת וגדלה, גם בגלל הרגולציה שהתהוותה בישראל, ומכשיר זה נותן מענה מצוין ומשתלם לקהל שמחפש גם תכונות מתקדמות לסמארטפון דור 4".
מחיר השקת המכשיר 1,499 ₪ כולל אחריות של שנתיים.
הסמארטפון החדש ZTE VEC 4G יימכר ביורוקום, סלקום, פלאפון, בחנויות וברשתות המתמחות בתחום הסלולר ברחבי הארץ.

*הודעה לעיתונות- פורסמה כלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.