יורוקום תקשורת סלולרית ושל החברה היפנית Uniden (יונידן) משיקים בישראל את המכשיר PRIME 50. מדובר בסמארטפון חזק עם מסך "5 ברזולוציית HD, מעבד מרובע ליבות 1.3Ghz, זיכרון מובנה של 8GB עם אפשרות הרחבה  ב-32GB נוספים, מצלמת 8 מגה פיקסל +נורית פלאש,  מצלמה קדמית 2 מגה פיקסל לשיחות וידאו ולצילומי "סלפי", זיכרון RAM של  1GB, מערכת הפעלה  Android 4.2 וישודרג בימים הקרובים ל- Android 4.4. המכשיר מתאים לכל הרשתות.

הסמארטפון מאופיין בתכונות ייחודית אשר הופכות את חווית השימוש למדהימה:

–          חיישן Gyroscope  למדידת תנועה תלת-ממדית המאפשר חוויית משחקים יוצאת דופן.

–          אפשרות להפעלה מהירה של תכונות הטלפון (כגון מצלמה, חייגן וכו' ע"י מחוות מגע גם כשהמסך מוחשך.

–          אפשרות לשימוש במסך המגע גם עם כפפות

–          אפשרות להיפוך המכשיר כדי להשתיק את הצלצול בעת שיחה נכנסת.

כל התכונות הללו עטופות במכשיר המעוצב בצורה אלגנטית ואיכותית, עשוי מחומרים איכותיים ומגיע ב-2 צבעים לבחירה (שחור ולבן).

מערכת ההפעלה Android 4.2 ובימים הקרובים Android 4.4, מאפשרת גישה נוחה ומהירה לחנות האפליקציות של Google אשר בה ניתן למצוא מאות אלפי אפליקציות ומשחקים, כדי להפיק את המרב מהמכשיר. הזריזות של המכשיר מאפשרת מעבר חלק ונעים בין האפליקציות והמשחקים השונים.

המצלמה האחורית בעלת 8MP תעזור לכם ללכוד רגעים יפים בחייכם, עם המשפחה, עם חברים או סתם רגעים אקראיים. מקדימה המכשיר מצויד במצלמת 2MP אשר משמשת לשיחות וידאו או לצילומי "סלפי" איכותיים במיוחד.

חדות המסך הינה משהו שלא ניתן לפספס. המכשיר מצויד במסך בגודל "5 ברזולוציית HD לחדות מרהיבה וצבעים בוהקים.

המכשיר  הינו פרי שיתוף פעולה ייחודי בישראל של יורוקום תקשורת סלולרית ושל החברה היפנית הותיקה , במסגרתה UNIDEN, במסגרתה יורוקום משיקה כבר את הדגם הראשון כאשר בקרוב צפויים דגמים חדשניים נוספים של סמארטפונים תחת המותג UNIDEN.

אילן גרינבוים מנכ"ל קבוצת יורוקום : " יורוקום גאה מאד להשיק את  הסמרטפון הראשון בישראל תחת המותג יונידן. מדובר בסמארטפון  מתקדם במחיר אטרקטיבי בקטגוריה שלו. הצלחנו ליצור סמארטפון המותאם ספציפית לצרכי הצרכן הישראלי הקלאסי – חדשני ויחד עם זה במחיר נוח מאוד. אני מאוד מרוצה מכך שכבר בימים הראשונים בארץ נמכרו אלפי מכשירי Uniden Prime 500. זוהי רק הסנונית הראשונה בסדרת מכשירי יונידן ואני בטוח כי היא תזכה להצלחה גדולה בשוק הישראלי".

את הסמארטפון החדש Uniden Prime 500 ניתן להשיג ביורוקום, בסט מובייל, מחסני חשמל, הום סנטר, שקם אלקטריק, קרביץ, YouPhone, KSP ומשווקים נבחרים נוספים.

מחיר המכשיר: 1099 ₪ כולל מע"מ.

**הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה