על-מנת להבטיח השקה חלקה יותר עבור קונסולות ה'פלייסטיישן' (PlayStation 4) באירופה סוני תחסום זמנית חלק מיכולות רשת ה-PSN.

בהשקת האמריקאית של קונסולת ה'פלייסטיישן 4' נתקלו מספר לא מבוטל של משתמשים בתקלות תקשורת לרשת ה-PSN שלא איפשרה בין היתר את האפשרות לשחק במשחקים מרובי משתתפים באופן מקוון ואפילו תקלות בעת הורדת עדכון הגרסה לקונסולה, אשר מאפשר יכולות כמו גלישה בדפדפן המובנה, גישה לחנות המקוונת וניגון מדיה מסוג DVD או Blu-Ray. על מנת להבטיח למזער תקלות עבור הרוכשים האירופאים של הקונסולה ולהבטיח שהם יהנו מחווית שימוש טובה יותר הודיעו בבלוג הפלייסטיישן האירופאי כי למשך מספר ימים יחסמו חלק מהיכולות המקוונת, ה'PlayStation Network' וזאת על-מנת להקל על שרתי החברה בעת העומסים הבלתי שגרתיים שמלווה השקה של הקונסולה חדשה.

בפרסום מצויין כי אזור ה'What's New', זרם העדכונים שמציג את המשחקים והפעולות האחרונות שביצעו החברים יהפוך לא זמין וכיוצא בזה גם אזור ה'Current Information Screen' המציג מידע זהה אך עבור כותר מסויים לא יציג מידע. בבלוג מרגעים ומציינים כי אפשרויות אחרות כמו משחק מקוון, שידור משחקים, סנכרון ההשיגים ורשימת החברים תעבוד באופן מלא, כמו-כן מבהירים כי מדובר בהשבתה "של מספר ימים" שלאחר מכן הרשת תחזור לפעילות מלאה כשסערת ההשקה תשקוט.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.