על-פי גלי ההדלפות לקרת תערוכת IFA, סוני (Sony) צפויה לחשוף באירוע את מכשירי ה-Xperia Z3 ו-Z3 Compact. בעוד על פי השמועות המפרט של מכשיר הדגל אמור להישאר ללא שינוי, לעומת מכשיר ה-Xperia Z2, על-פי תמונה שעלתה לחשבון הטוויטר הבריטי של סוני, ייתכן כי החברה תציג עם המכשיר שיפור דווקא בתחום אחר, והוא העמידות למים.

בתמונה המצורפת לציוץ נראה תצלום תת-מימי של בריכה עם הכיתוב 2m? בעוד מכשירים כמו ה-Xperia Z2 או ה-Galaxy S5 יכולים לשרוד בעומק של עד מטר אחד, ייתכן כי מכשיר הדגל הבא של הענקית היפנית יוכל לשרוד בעומק כפול ואולי אף מעבר. נראה כי סוני שמה דגש על העמידות בפני מים של המכשירים השונים שלה, גם מכשירים שאינם מכשירי דגל, וייתכן ומדובר באסטרטגיה שתבדל את מכשירי החברה ממכשירים של יצרניות אחרות.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.