הטלפון של אנדי רובין, שייקרא כמו שם החברה שלו Essential, נחשף באופן חלקי מאוד רק לפני יומיים בקושי וכבר הוא מתחיל לעורר עניין מסביב. אחת השאלות שנשאלו הייתה איזו מערכת הפעלה יריץ הטלפון של מי שנחשב למייסד מערכת ההפעלה אנדרואיד (Android).

מתמונת המסך נתן היה להבחין שהמידע המוצג בפס ההתראות דומה מאוד למה שמוצג בפס ההתראות של טלפון עם גרסת אנדרואיד מעודכנת, אך השאלה שעלתה היא האם מי שייסד את מערכת ההפעלה יידבק בה לחלוטין או האם הוא יציע משהו חדש יותר שאולי מבוסס על אנדרואיד אבל יותר דומה לממשקים קניינים רבים שמציעות יצרניות רבות.

אז מי שסיפק את התשובה יחסית מהר הוא לא פחות מאשר אריק שמידט, מנכ"ל אלפא-בית (AlphaBet) שהיא חברת האם של גוגל (Google), שצייץ בטוויטר (Twitter) כי בקרוב צפויות למשתמשי אנדרואיד בחירות חדשות ונהדרות, ואז סיפק קישור להכרזה של רובין עצמו.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.