אפסון, המובילה העולמית בשוק המקרנים , משיקה ליין חדש של שישה מקרנים רבי עוצמה המיועדים להתקנה קבועה בחללי תצוגה רחבי ידיים. המקרנים, העתירים בתכונות חדשות, אידיאליים לארגונים ולמוסדות להשכלה גבוהה, ומתוכננים להתקנה באודיטוריומים, אולמות להרצאות וחדרי ישיבות גדולים. הדגמים החדשים אף תואמים לעדשות מסדרת Epson EB-G5 – ואידיאלים עבור עסקים המשדרגים את המקרנים המותקנים אצלם.

הליין החדש כולל את הדגמים הבאים:
Epson EB-G6650WU, EB-G6550WU, EB-G6450WU, EB-G6250W, EB-G6050W,
EB-G6350. כל הדגמים מתאפיינים ברמות בהירות גבוהות מאוד של 4,500 לומן עד 7,000 לומן, ומגוון של רזולוציות מסך המתאימות לכל צורך עסקי. צבעים מלאי חיים משוחזרים באמינות הודות לטכנולוגיית 3LCD של אפסון, בעוד שניגודיות ניתנת להצגה במגוון רמות של תאורה היקפית, הודות פלט אור גבוה במידה שווה של אור לבן וצבעוני.

בנוסף, ניתן לסובב את המקרנים בצורה אנכית ב- 360 מעלות, כך שהמשתמשים יכולים להניע את התצוגה ברחבי החדר כדי שתתאים לצורכיהם.

כל ששת הדגמים קלים להגדרה ולשימוש, הודות למגוון תכונות התקנה ידידותיות למשתמש, דוגמת יישור פיקסלים ואחידות צבעים. תכונות אלו מבטיחות שלאחר שהמקרנים מותקנים, המשתמשים יכולים להתמקד בתוכן במקום בהתאמת הגדרות מסך.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.