אפסון ישראל השיקה 3 קווי מדפסות חדשים, האמורים להערכת החברה, לשנות את הדרך בה המשתמשים הביתיים והעסקיים, ידפיסו מהיום עבודות לבית הספר, ניירת עסקית, מצגות ותמונות. מאחורי המהפיכה, נמצאת טכנולוגיה פשוטה בבסיסה, אך עם זאת מהפכנית בגישה: את מחסניות הדיו המקובלות בתעשייה (והמאוד יקרות) מחליפה מערכת מיכלי דיו בקיבולת גבוהה הניתנת למילוי חוזר. השימוש במערכות מכלי דיו בקיבולת גבוהה ותגיות תמחור חדשות, מבטיח עלות נמוכה משמעותית לכל דף מודפס, בשילוב עם הדפסות בכמויות בלתי נתפסות כיום, בלי הצורך לרוץ ולהצטייד בדרך במחסניות דיו.

בהשקה: מדפסות משולבות צבעוניות לעסקים קטנים ולבית, מדפסת תמונות באיכות מקצועית ומדפסות שחור לבן המושלמות לעסקים הדוגלים בחסכון. התוצאה, לדוגמה: בהשוואה לעלויות ההדפסה במדפסות המצויידות במחסניות, בחלק מקו המדפסות המשולבות מדגם L מדובר על עלות תפעול של 2.8 אגורות להדפסת דף, או 14 ש"ח בלבד להדפסת חבילת נייר (500 דף), כשחלק מהדגמים מגיעים עם שני מיכלי דיו שחור נוספים, להדפסת עד 12,000 דפים בשחור-לבן ו-6,500 דפי צבע, נתון השווה-ערך ל-63 מחסניות דיו. במקרה של סדרת ה-Workforce M, המדפיסה בשחור לבן, כל מדפסת מגיעה עם שני מכלי דיו שחור – מכל התחלתי אחד ומכל סטנדרטי בנפח 140 מ"ל – המציעים יחדיו תפוקה משולבת של 11,000 דפים (עם עלות תפעול נמוכה במיוחד של 1.06 אגורות לדף, או 5.3 ש"ח לחבילת נייר – 500 דף – למכל סטנדרטי).

מיכל הדיו בקיבולת הגבוהה במיוחד משולב באופן מלא לתוך המדפסת, כך שניתן ליהנות מהדפסה אמינה ללא הטרדה הכרוכה במערכות מילוי-מחדש אחרות. טכנולוגיית המילוי-מחדש המהיר הייחודית לאפסון, העושה שימוש במכסים ומסננים שפותחו במיוחד עבורה, מבטיחה מינימום בזבוז דיו. שסתום מיוחד שולט בזרם הדיו ומונע חזרה שלו למיכל, וכתוצאה, ניתן לנייד את המדפסת בקלות ובאופן בטוח. הדיו מגיע בבקבוקים נוחים בקיבולת גבוהה, המצויידים בחריר דיו ללא-נזילות ומכסה הניתן לסגירה -מחדש – כל זאת כדי לאפשר אחסון קל של הדיו כשלא משתמשים בו.

כל המדפסות מצויידות בטכנולוגיית ראש הדפסה Micro Piezo , שבשונה מהטכנולוגיה הטרמית הישנה, פועל באמצעות שיגור אות חשמלי דרך גביש, המשגר את הדיו באופן מדויק ובהתאם לעוצמת האות החשמלי. כך מובטחת איכות הדפסה גבוהה, תוך שמירה על חיסכון בדיו ועל אורך חיים גדול יותר של ראש הדיו.

בחלק מהדגמים מציעה אפסון את ה- Epson iPrint, המאפשר להדפיס בצורה אלחוטית ממחשבים ניידים, טאבלטים וסמארטפונים, למדפסות Epson עם מערכת מיכלי הדיו המחוברות ברשת (iPrint ניתן להורדה חינם מ-Apple App Store או מ-Google Play Store).

EPSON_INK_TANK_SYSTEMמדפסת ה- L800 – מדפסת התמונות הראשונה של אפסון עם מיכל דיו משולב, המאפשרת ליהנות מהדפסת תמונות באיכות גבוהה בעלות נמוכה במיוחד. ברכישה נכללת ערכה של שישה בקבוקי דיו נפרדים של אפסון בנפח 70 מ"ל – שחור, ציאן, מג'נטה, צהוב, ציאן בהיר ומג'נטה בהיר. כל ערכה של בקבוקי דיו בקיבולת גבוהה יכולה להדפיס עד 1,800 תצלומים באיכות גבוהה בגודל 10×15 ס"מ, כשהיא מפגינה עלות נמוכה במיוחד לכל תצלום – 23 אגורות בלבד.

ה- L800 מצוידת בטכנולוגיית ראש הדפסה Micro Piezo של Epson המציעה עמידות, איכות ואמינות שאין שנייה לה. מיכל הדיו בקיבולת גבוהה משתלב לתוך המדפסת כך שניתן ליהנות מהדפסת צבע אמינה ללא הלכלוך והמטרד של מערכות מיכלי דיו אחרות. באמצעות ה- L800 ניתן להדפיס צבעים מלאי חיים הנאמנים למציאות ותוצאות הנשמרות לזמן רב ולהפיק תצלומים בגודל של עד A4. ניתן ליצור בקלות אלבום תמונות דיגיטלי ומותאם אישית על-ידי הדפסה ישירות ל- CDs/DVDs, ובאמצעות הדפסה מהירה, להפיק תצלומים בגודל 1510x ס"מ.

הדיו מגיע במכלים נוחים בנפח 70 מ"ל, וה-L800 מגיעה עם כמות דיו שתספיק להדפסת עד 1,800 תמונות.

נתוני בסיס:
מדפסת תמונות ב-6 צבעים
1,800 תמונות(x15 10 ס"מ)
USB
אחריות לשנה אחת
מחיר: 1899 ש"ח כולל מע"מ

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.