אחרי שזן חייזרי בשם "פורמיקס" תקף את כדוה"א והשאיר את האנושות על סף הכחדה, קם צי חלל בינלאומי שכל מטרתו היא להתכונן לגל הבא של הפלישה. בבסיס אימון מיוחד הממוקם בחלל, אוספים נערים מכל העולם ומנסים למצוא את המנהיג המיועד שיוביל את האנושות לניצחון.

הסרט עוקב אחר אנדרו "אנדר" וויגין, נער מוכשר במיוחד אשר נשלח לאימון המיוחד ומוצא את עצמו תוך זמן קצר בתור ה"מועמד המוביל" לתקוות האנושות. את אנדר משחק השחקן הצעיר אסא באטרפילד (Asa Butterfield), ואליו מצטרפים בין היתר האריסון פורד ובן קינגסלי הותיקים.

רוצים לזכות בכרטיס לסרט? TGspot מחלק לכם 20 כרטיסים זוגיים לסרט “המשחק של אנדר” במתנה.

איך זוכים? כנסו לעמוד הפייסבוק שלנו, כתבו אצלנו בעמוד על סרט או ספר מדע בדיוני שכבש אתכם, ומדוע, קבלו כמה שיותר לייקים ואתם בתחרות. 20 הגולשים עם הכי הרבה לייקים אשר כתבו סיפור קצר ומעניין לדעת צוות השופטים, יזכו בכרטיס זוגי לסרט במתנה.

המבצע מסתיים ביום שלישי, 29.10.2013 בשעה 14:00. על הגולש לענות להודעה מאיתנו עוד באותו היום ולאשר שקיבל את הפרס.

זמן ההקרנה
הסרט יוקרן בתאריך 01.11.2013, יום שישי  בשעה 15:00 בקולנוע רב חן ככר דיזינגוף, אולם 1, תל-אביב. רוצים עוד? החל המשעה 13:00 אתם מוזמנים להגיע להפנינג גיימינג עם תחרויות משחקי מחשב, פרסים והפתעות נוספות. הקליקו על הבאנר משמאל לכל הפרטים.

בהשתתפותכם בתחרות, הנכם מאשרים את התקנון.

וידאו: הטריילר הרשמי

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.