אמוג'י Unicode 9.0

אם בשלב הזה של החיים כבר התרגלתם להתכתב עם אחרים באמצעות אמוטיקונים, האייקונים הקטנים במקלדת, הנה בשורות טובות: סטנדרט Unicode 9.0 צפויה להתעדכן בחודש יוני הקרוב, ולאפשר תמיכה בעוד כ-74 אמוג'י שונים, שאמורים להיות מבוססים על דרישת הציבור, כמו גם על התאמה מגדרית והשלמה לאמוג'י קיימים.

מה צפוי להיות שם? אתר Emojipedia.org חשף רשימה, או יותר נכון תמונות, של המועמדים שאמורים לעבור תהליך אישור סופי (רובם ככל הנראה יאושרו, אבל ייתכן וחלקם לא). בין היתר אפשר למצוא שם מגוון גדול של חיות כמו קרנף, גורילה, צבי, עטלף, כריש ונשר.

גם תחום האוכל מתחדש עם אמוג'י חדשים לבייקון, בגט, מלפפון חמוץ וגשר, ובתחום הפעילויות הספורטיביות מתווספות כדורעף, התאבקות, סיף, אתלטיקה קלה ופולו-מים.

בתחום המחוות האנושיות, ייתכן וסוף סוף ייכנס האמוג'י להנחת היד על המצח (כסימן ל"אני לא מאמין שזה קורה"), אמוג'י לסלפי, אמוג'י ללחיצת יד, לחיצת אגרופים או החזקת אצבעות, ואמוג'י לאישה בהריון.

כאמור, רק בחודש יוני תועדכן גירסת ה-Unicode, אך משתמשים ייאלצו לחכות לעדכונים של מערכות ההפעלה שלהם כמו אנדרואיד או iOS, לפני שיוכלו להשתמש במחוות החדשות.