אחת המקלדות הפופולריות והמוכרות ביותר באנדרואיד (Android), סוויפטקי (SwiftKey) זוכה לקבל שדרוג במערכת ההפעלה המתחרה – iOS, בעדכון חדש שהופץ אמש.

כחצי שנה ויותר לאחר שהושקה רשמית ב-iOS, סוויפטקי כעת תומכת במעלה מ-800 סמלי אמוג'י (Emoji) שונים הקיימים בדומה לרוב המקלדות, ואלו גם נוספו גם כחלק מטכנולוגיית ניבוא המילים של המקלדת. בנוסף, כעת נוספה האזנה אפשרות להוספת צליל כאשר מקלידים על תו, וישנה תמיכה ב-11 שפות חדשות: בולגרית, קרואטית, יוונית, הינדית, איסלנדית, אינדונזית, לטבית, רוסית, סרבית, סלובקית וטורקית. כמו כן, אפשרות ה-Flow (כתיבת מילים באמצעות החלקת האצבע על המקלדת) נתמכת כעת ב-iPad. העדכון גם מוסיף תיקוני באגים ושיפורי יציבות שניתן בקלות לשים לב אליהם במהלך השימוש.

כמו כן, עדכון לשפה העברית, ערבית ופרסית נמצאת כעת בשלבי בדיקה בגרסת הבטא של סוויפטקי – כך שבעדכון הבא ל-iOS, גם המשתמשים הישראליים יוכלו להשתמש בה. עדכון 1.2 זמין כעת בחנות ה-App Store.

-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".