באג התגלה באפליקציית המסרים המיידיים Hangouts של גוגל שקיבלה לאחרונה גם גרסה חדשה עם תמיכה ב-SMS.  הבאג שהתגלה על ידי המשתמש  Recon0212 באתר Raddit, גורמת לקריסה של האפליקציה בעת שיחה מרובת משתתפים, כאשר אחד מהמשתתפים מציף את השיחה בתמונות אמוג’י (emoji). לאחר הקריסה האפליקציה אינה מצליחה להיטען בשנית גם לאחר סגירתה המוחלטת והיא קורסת בכל פעם שמנסים להפעילה. ההתנהגות הזו לא רק אצל מציף השיחה, אלא אצל כל המשתתפים שהיו חלק ממנה וקיבלו את ההודעה.

nexus 5_emoji_thumbהבעיה היותר גדולה היא עבור משתמשי מכשיר ה-Nexus 5 החדש, שכידוע זו האפליקציה היחדה דרכה ניתן לשלוח הודעות SMS. הפתרון הזמני שהובא על ידי המשתמש הוא להפעיל את Hangouts במחשב שולחני ולהסיר את עצמך מהקבוצה הבעייתית, ואז לנסות ולהפעיל את האפליקציה במכשיר בשנית.

בינתיים גוגל כבר עובדת על פתרון, ובתשובה אמר עובד גוגל דן מוריל, כי הוא העביר את הבעיה למנהל פרויקט Hangouts בחברה וכי מקווים שהפתרון ימצא בקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.