טאבלט חדש של אמטיק (Ematic), המופץ בארצות הברית, מוכיח עד כמה השוק הנמוך סגר את הפער מול השוק הבינוני, ועד כמה המחירים של הטאבלטים מבוססי אנדרואיד יכולים לרדת ועדיין להציע איכות סבירה בהחלט.

ematic-egq307-front-colorsהטאבלט, ששמו EGQ307, הוא טאבלט 7 אינץ' ברזולוציה של 1,204×600 פיקסלים. הוא מבוסס על מערכת על שבב שמורכבת מארבע ליבות עיבוד שפועלות במהירות של 1.5 ג'יגה-הרץ. הוא מדגיע עם 1 ג'יגה-בייט זיכרון RAM, עם 8 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון פנימי ויש לו חריץ microSD שמאפשר הרחבת זיכרון האחסון בעוד 32 ג'יגה-בייט לכל היותר. מקבלים גם 5 ג'יגה-בייט מקום אחסון בענן.

מבחינת קישוריות יש תמיכה ב-WiFi 802.11b/g/n ויש חיבורי miniHDMI כמו גם USB 2.0. המכשיר מצויד במצלמה קדמית בלבד, ברמה של 3 מגה-פיקסלים, ומערכת ההפעלה היא אנדרואיד (Android) בגרסה 4.2. החברה גם מוסיפה כמה יישומים מותקנים מראש כמו EverNote ו-Kingsoft Office ועוד, כדי לחסוך את ההורדה שלהם מ-Google Play.

אבל הדבר הייחודי ביותר שמציע הטאבלט הזה הוא האפשרות לרכוש אותו עם מעטפת בכמה צבעים, כולל שחור, כחול, ירוק, צהוב, אדום וורוד. (מקור)

(עמוד המוצר)

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.