יצרנית המכשירים הסינית אלפון (Elephone) אולי אינה נחשבת לבין היצרניות הפופולריות ביותר במדינה, אך בהחלט יש לה היצע של מכשירים מעניינים וגם לא כל כך יקרים.

המכשיר האחרון מהחברה, ה-Elephone Vowney מצליח להתעלות במחיר אל מול תועלת, כאשר זה מציג מפרט של מכשיר לשוק הגבוה במחיר של 299.99 דולר.

הוא מצויד במסך 5.5 אינץ' ברזולוציית Quad HD מסוג IPS, רץ על שבב מתומן הליבות Helio X10 MTK6795 תומך 64 ביט המשולב עם זיכרון של 4 ג'יגה-בייט RAM. בגבו מצלמה של 21 מגה פיקסל ומצלמה משנית קדמית של 8 מגה פיקסל, עם זיכרון פנימי 32 ג'יגה-בייט, תקשורת LTE עם סים כפול התומך ברשתות בסין ובמערב, אפשרות הרחבה וגם סוללה בהספק 4,000mAh. מפרט לא רע בכלל.

הוא זמין לרכישה כבר כעת בהזמנה מוקדמת אצל האתרים מעבר לים.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • התמני

  זה קורא טביעת אצבע מאחורה?
  ד"א נראה מכשיר טוב יותר מכל ה-one plus שיצאו עד עכשיו

  • 369

   שמע אני חייב להגיד לך, הגעת לרמה חדשה של חוסר ידע. תגיד לי אתה משווה וואן פלוס לאלפון ברצינות???? פעם החזקת תמכשירי פח שלהם? יש לי את הדגם p8000 זוועה! אפילו אור בכפתור בית אין בגלל שהיה להם "עומס יתר" בושה חברה אחת הלא אמינות, שלא נדבר שגם במפרט טכני הוואן פלוס 2 יותר חזק… 810 חיישן 360 לא כמו ה"חיישן" של אלפון שאני לא משתמש בו בגלל שהוא גרוע, ולא נדבר על איכות בנייה או מצלמה או איכות מסך או בעצם כל דבר אחר…

  • RuR

   כמה חבל שזה רק נראה ככה, ובכך זה מסתכם למרבה הצער…

 • Or Alkobi

  הם יצרו מכשיר שלא נופל מגלקסי נוט 5 וב50% פחות במחיר חייב להיות קאטצ'

  • תוהה

   מה? איך הסקת את זה?
   המכשיר עוד לא הושק, ללא אף ביקורת ואתה משווה אותו לנוט 5?
   מתי אנשים יבינו שמפרט יבש אמנם חשוב אבל לא קובע הכל?
   כבר ראית את איכות הפאנל של המסך? התנסית בקליטה ואיכות השיחה? אני לא מדבר על הבטחה לעדכונים או הS PEN.
   יש מכשירים מסקרנים וסין בהחלט מייצאת חלופות ראויות למכשירי דגל אבל לא כל המכשירים הסינים דומים וelephone עדיין לא במעמד של מותג אמין ואיכותי, למרות צעדים בכיוון הנכון.

  • RuR

   איך בדיוק הגעת למסקנה העלובה הזאת שהוא לא נופל מהנוט 5?