אחרי ההשקה רשת מחסני חשמל מקבוצת אלקטרה הודיעה היום על חתימת הסכם שיתוף פעולה עם חברת פלאפון במסגרתו תחל לשווק לראשונה בכל 32 סניפי הרשת חבילות סלולר מוזלות של חברת פלאפון.

הרשת תציע חבילה נכון להיום שתי חבילות, האחת חבלילה ללא הגבלה בעלות של 59 שקלים בחודש הכוללת שיחות וסמסים ללא הגבלה בארץ ו-5 ג'יגה גלישה בחודש ולמצרפים מנוי שני ושלישי במשפחה ב- 49 שקל בחודש כל אחד, למשך שנה. החבילה השנייה מוצעת למשתמש הבסיסי הכוללת 200 דקות שיחה, 200 סמסים ו-250 מגה גלישה בחודש בעלות של 14.90 בחודש.

דגנית קרמר, סמנכ"ל השירות והמכירות למגזר הפרטי בפלאפון אמרה היום: "בשנה האחרונה העמקנו את אחיזתנו בתחום הריטייל, כחלק מאסטרטגיה של שיתופי פעולה עם שחקנים מובילים בתחומם, כמו וואלה! ורשת חנויות הנוחות ,yellow המאפשרת לנו להציע את שירותי ומוצרי החברה בפרישה ארצית רחבה. בזכות שיתוף הפעולה עם מחסני חשמל ופרישת הסניפים הרחבה של הרשת  נוכל להגיע לקהלי יעד נוספים ובכל מקום".

מהלך זה מצטרף לשיתוף הפעולה שהוכרז לפני כחודש בין פלאפון לוואלה באמצעות וואלה Mobile המציעה ללקוחותיה חבילות מוזלות החל מ-9.90 לחבילה בסיסית של 80 דקות, 80 סמסים ו-80 מגה גלישה ועוד חבילה ב-59 שקל ללא הגבלה עד 3 ג’יגה-בייט גלישה.

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.