חשבתם שיש לכם את כל האפליקציות שאתם צריכים? ודאי למדתם שקצב פיתוח האפליקציות בעולם משאיר אתכם בכל פעם עם השאלה "כיצד הסתדרנו בלי האפליקציה החדשה?". אספנו עבורכם אפליקציות חדשות, מלהיבות וחינמיות שיהיה קשה להישאר אדישים אליהן.

Eat Tune: שומרים על הגזרה אך לא מתפשרים
יצאתם למסעדה אך לא מצאתם שום מנה שתואמת את הדרישות הקפדניות של הדיאטנית שלכם? רוצים לצאת לבילוי חברתי ולא מעוניינים לסתום את הפה? אפליקציית Eat Tune מנסה לעשות לכם סדר בתפריט. מאגר הנתונים של האפליקציה מתבסס על טכנולוגיות המסוגלות לנתח את התפריטים של מסעדות שונות וכך לסווג את המנות שמוגשות בהן לצרכים שונים של הסועדים. לכל דרישה יוצעו מנות ממסעדות שנמצאות בקרבת מקום. כך למשל, יוכלו הצמחונים לצפות במנות צמחוניות ממספר מסעדות מקומיות, האוכלים כשר יצפו במנות כשרות וחולי הצליאק יקבלו הצעות למנות ללא גלוטן ולמסעדות הקרובות שבהן הן מוגשות.

לעת עתה מוצעת האפליקציה להורדה בגרסת אלפא רק עבור מערכת האנדרואיד ובקרוב תהיה זמינה גם עבור iOS.

Fingle: אוהבים על מסך האייפד
חג האהבה שחג בשבוע שעבר במדינות רבות בעולם הוא הזדמנות טובה לקרב בין אוהבים באמצעות, ניחשתם נכון, אפליקציה. איך עושים זאת? Fingle, משחק בן מספר שלבים, ידרוש מכם לעקוב אחר כמה ריבועים הזזים על המסך ולהתאים ביניהם באמצעות מגע עם כמה אצבעות. גם בן או בת הזוג יצטרכו לעשות כן קרוב מאוד אליכם ושבירת הקרח מובטחת. מכאן אתם תחליטו כבר כיצד להמשיך.

תכונת המולטי-טאץ' של האייפד, המאפשרת מגע של עשר אצבעות בו זמנית, תורמת רבות למשחק והוא זמין רק עבור האייפד בגרסאותיו השונות. הגרסה החינמית | הגרסה המלאה (6.90 ש"ח)

Call Notes: שתיים חלב וחלון צף
JitCallNoteבעידן הדיגיטלי כבר אין לנו פתקים בכיס כדי לרשום דברים חשובים במהלך שיחה. אם גם אתם מנסים לאלתר חתיכת נייר בכדי לרשום את רשימת הקניות הנמסרת לכם בשיחה טלפונית – כדאי שתנסו את Jit Call Notes. האפליקציה תפתח עבורכם בועה צפה (בדומה לאלה המופיעות באפליקציית ההודעות של פייסבוק) בכל פעם שתקבלו או שתוציאו שיחה טלפונית. אם תלחצו על הבועה תוכלו לרשום הערות, להקליט תזכורות קוליות ואף לקבוע התראות – כל אלה תוך כדי שיחה. האינפורמציה תישמר תחת איש הקשר ששוחח אתכם והדברים יופיעו באפליקציה בתצורה המזכירה את יומן השיחות של המכשיר.

אנדרואיד: גרסה חינמית חלקית | גרסה מלאה בתשלום (4 ש"ח)

 

 

המדגם: סקרים טלפוניים גרסת 2.0המדגם
מעניין שגם היום, בראשית שנת 2015, עורכים סקרים באמצעות טלפונים קוויים. מוקדנים צעירים ונמרצים מתקשרים למספרים רבים ושואלים את הנסקרים למי הם מתכוונים להצביע. מיזם חדש בשם "המדגם" מאפשר למשתמשים לשתף באנונימיות מה יחליטו לשים בקלפי, כל זאת באמצעות 2 לחיצות בסמארטפון. פיצ'ר נוסף יאפשר לצפות בפילוח גיאוגרפי של התוצאות, ואלה מתעדכנות בזמן אמת בהתאם לכמות המצביעים ולדעתם הפוליטית הנוכחית. מבחינה סטטיסטית ישנן כמה בעיות בשימוש בשיטה הזאת, אך בהחלט ניתן להבין באמצעות האפליקציה לאן הרוח הפוליטית נושבת.

להורדה: אנדרואיד | iOS

 

TRANSFORMERS: הרובוטריקים על המסך הקטן
אם גדלתם על הרובוטריקים, אותם רובוטים משני צורה ושוחרי שלום, ודאי תמצאו עניין במשחק האסטרטגיה הממכר הזה. כשבמדינה צועדים לקראת בחירות וכשיריבים פוליטיים משתלחים זה בזה באמצעות סרטונים ויראליים, מצאנו פתאום דמיון לא קטן למלחמות הרובוטריקים זה בזה. ביבימוס פריים, הרצוג מגנוס או ליבני-טרון – אתם תחליטו. אנחנו נחזור לעוד שלב מותח במשחק הממכר.

להורדה: אנדרואיד | iOS

http://youtu.be/GWkWbYwk-BY

 פורסם לראשונה באתר נקסטר מבית מאקו.