חודשים רבים עברו מאז EA הכריזה על קיומו של Battlefield 4, אך מאז שרר שקט. לפני כמה שבועות עלה המשחק לכותרות שוב כאש הושק האתר הרשמי שלו, נחשפו כמה וכמה תמונות, נחשפה אריזת המשחק, ואפילו כמה סרטונים. ידוע לכולם שהסרטונים שבאים על מנת לקדם את המשחק ולפרסמו לא תמיד נראים כמו המשחקיות עצמה, אך כדי להוכיח לנו אחרת – משחררת EA סרטון של 17 דקות של משחקיות (gameplay) מאחד המשחקים המצופים של השנה הקרובה.

הסרטון מתחיל מתחת למים וכבר בתחילתו מציג אנימציות פנים מרהיבות, ואפקטי תאורה מרשימים. כהרגלו, המשחק מציג פיצוצים מרשימים וסביבה בה ניתן להרוס כמעט כל דבר, וכלי רכב שונים בהם ניתן לתפוס את מושב הנהג או את הנשק. כמו גם קודמו בסדרה, Battlefield 4 קובע רף חדש לכל הסטנדרטים המוכרים כשזה מגיע לסאונד, ומציע סאונד משכנע, עקבי ומסונכרן, וכמו כן אפקטים מדהימים כשזה מגיע לפיצוצים, יריות, דיבוב או סתם צעקות בקשר.

מן ההוראות השונות המופיעות על המסך, ניתן להסיק שמדובר בגרסת המחשב של המשחק, כך שמיותר לציין כי המשחק ייראה פחות טוב על הקונסולות. אם להאמין לשמועות, לא בטוח שמשחק ה-Call of Duty הבא ייצא גם לקונסולות הדור הנוכחי, אך EA לא ממהרת לזנוח את הדור הנוכחי ומוציאה את המשחק הבא לקונסולות ה-PlayStation 3, Xbox 360 וכמובן למחשב, מכונת המשחקים היחידה שלא מזדקנת אף פעם. Battlefield 4 צפוי לצאת בחודשים הקרובים, אך בינתיים ניתן לבצע הזמנה מוקדמת למשחק  על כל גרסאותיו דרך האתר הרשמי של החברה.