סוני (Sony) מיקדה עד לאחרונה את ה-PlayStation 4 כקונסולה ממוקדת משחקיות. זו הסיבה שהיא לא ציידה אותה ביכולות להצגת קבצי וידאו. אך הגישה הזו השתנתה: החברה שחררה יישום לניגון קבצי וידאו, מוזיקה והצגת תמונות.

בבלוג הרשמי ל הקונסולה, טרם מסיבת העיתונאים בתערוכת E3 הוכרז על שחרור יישום ה-Media Player אשר זמין להורדה כבר עכשיו. היישום מאפשר לנגן מגוון סוגים של קבצי מדיה כמו סרטונים בפורמט AVI, MKV, MP4 ועוד וזאת לצד קבצי מוזיקה ותמונות. את הרשימה המלאה של הקבצים הנתמכים ניתן למצוא בבלוג ה-PlayStation.

יישום ה-Media Player מאפשר לנגן קבצי מדיה אשר ממוקמים על-גבי כוננים ניידים המתחברים לכניסת ה-USB של הקונסולה או על-ידי הזרמה של קבצי מדיה הנמצאים ברשת הביתית (DLNA).

עד כה משתמשי ה-PlayStation 4 נאלצו להשתמש ביישומי צד-שלישי בתשלום כמו Plex לניגון או הזרמה של מדיה, והיישום של סוני מהווה פתרון חינמי ויעיל. סוני מביאה לקונסולת ה-PlayStation יכולות ניגון מדיה שמיקרוסופט (Microsoft) אפשרה בקונסולת ה-Xbox One כבר החל מאוגוסט 2014.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • matan mashraki

  כתבתי בדור הנוכחי..

 • סער

  Xbox זה חיקוי

 • matan mashraki

  אקסבוקס One עדיף.. בדור הנוכחי Sony סתם מעתיקים יכולות.

  • סער

   Ps זה מ1994 וxbox זה חיקוי

  • אמממם, לא מסכים… סוני אומנם הביאו את התמיכה בניגון קבצי מדיה אחרי האקסבוקס אבל זה רק בגלל שהחברה בדור הנוכחי מתמקדמת יותר במשחקים ובקהל הגיימרים.
   עובדה – ה-PS3 שווקה בתחילת דרכה כמרכז בידור ביתי, עם יכולות מדיה מרשימות ודשדשה עד שסוני עשתה לה מיתוג מחדש ממוקד לגיימרים.
   קונסולת ה-Xbox One שווקה תחילה כמרכז בידור ביתי והגיימרים כעסו (ולא רק בגלל הסיבה הזו) והקונסולה של מיקרוסופט מדשדשת במכירות ובראשתו של פיל ספנסר החבר׳ה עשתה סיבוב פרסה, מנסה במטרה להתמקד יותר בגיימינג.

   • matan mashraki

    אבל יש גם סטרימר ומדיה? נכון. יפה. אז מי שם קודם? ומי מיקד את הקונסולה שלו כAll in One? יש לי Xbox One בבית מהיום הראשון שבו הוא הגיע לארץ ומרוצה עד השמיים.

    • מישהו

     סוני עוקפים אותם ובגדול…וזה קרה גם עם הPS3 וה-360 שהחומרה בסוני הייתה יותר חזקה ושימשה לרוב לאנשי הגיימינג ..כרגע הסיפור אותו הדבר הסוני יותר חזק ובכלל בכללי האקסלוסיבים של סוני בהרבה יותר טובים…השנה יוצא משחק שחיכינו לו מ2009 וזה הולך להיות משחק השנה כמו אז