כולנו היינו במצב הזה: אנו צריכים למסור למכר או לקוח את כתובת הדוא"ל שלנו ואנו מתחילים להכתיב לו אותה אות-אחר-אות ומקווים שהוא הקליד אותה כמו שצריך ואם בכלל המייל יגיע אלינו. ובכן, המפתח של היישום E for Email מעוניין לשים לזה סוף ולאפשר שליחה של כתובת הדוא"ל ופרטים נוספים בלחיצת כפתור.

היישום אשר זמין כרגע עבור מכשירי האנדרואיד (Android), מאפשר לשלוח את כתובת הדוא"ל ופרטים נוספים בלחיצת כפתור בצורה פשוטה וקלה. אופן הפעולה של היישום היא שבעת שיחה מופיעה בשורת ההתראות התראה מהיישום, לחיצה על ההתראה תשלח לאדם בצד השני של הקו הודעת SMS כתובה עם כתובת הדוא"ל ופרטים נוספים שהחלטנו לחלקו כמו שם מלא, קישורים לפרופילים ברשתות החברתיות השונות ועוד. אם לא שלחנו את הפרטים הללו בזמן השיחה היישום מאפשר לשלוח את פרטי ההתקשרות אל המתקשר האחרון.

למרות שבמערכת ההפעלה אנדרואיד ניתן לשתף את הכרטיס ביקור האישי שלנו, מדובר בפעולה שדורשת מספר רב של צעדים, היישום E for Email מאפשר לעשות זאת בפשטות ומהירות. היישום פותח על-ידי המפתח הישראלי אלשייך כחלק מתוכנית היזמות של קרן מיראג לפיתוח הנגב. היישום נמצא כרגע בשלב בדיקות הבטא וזמין להורדה עבור מכשירי האנדרואיד, אולם אלשייך מציין כי גרסה עבור מכשירי iOS צפויה להגיע בהמשך.

וידאו: היישום פעולה

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.