אחרי איסור המכירה שהוטל על ה-Galaxy Tab 10.1 בגרמניה, כעת סמסונג חוטפת מכה נוספת: בית המשפט בהאג, שבו הגישה אפל תביעת הפרת הפטנטים במקביל לזו שהוגשה בגרמניה, פסק גם הוא נגד סמסונג. השופט אסר על מכירת המכשירים Galaxy S, Galaxy S II ו-Ace בגבולותיה של הולנד. בנוגע ל-Galaxy Tab 10.1, מחשב הלוח של החברה, ציין בית המשפט כי גם הוא מפר מספר פטנטים של אפל, אך פסק הדין לגביו אמור להימסר בדיון נפרד שייערך בקרוב.

בית המשפט ההולנדי טוען כי סמסונג מפירה מספר פטנטים של אפל, ביניהם אפשרויות כמו פתיחת נעילת המכשיר על-ידי הזזת התמונה, אופן הדפדוף בגלריות וכן עיצוב החומרה. לפי הפסיקה, סמסונג אכן מחקה את המכשירים של אפל בעיצוב ה-Galaxy S, S2 וה-Ace, אם כי בנוגע ל-Galaxy Tab נצטרך לחכות לשימוע הבא.

האיסור על מכירת המכשירים בגבולותיה של הולנד ייכנס לתתוקפו ב-13 באוקטובר, ולצערה של סמסונג, נראה כי מיום זה ואילך לא תוכל למכור את המכשירים ברוב מדינות אירופה. הסיבה היא שאותם פטנטים של אפל שאושרו עכשיו על ידי שני בתי משפט אירופים איזוריים רשומים כבר ברוב מדינות האיחוד, מלבד איטליה, ספרד ויוון. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.