היצרנית הרוסית יוטה (Yota), מי שאחראית על סדרת מכשירי YotaPhone (יוטהפון) עם המסך הכפול, צפויה להכריז בקרוב על הדור השלישי לסדרה זאת כשנתיים מאז חשיפת הדגם הקודם.

פרטים אודות המפרט של YotaPhone 3 טרם נחשפו. עם זאת באפריל יוטה העלתה לאתר הרשמי רמיזה כי היא פועלת להשקת הדגם השלישי, ואף סיפקה תמונה שחשפה את עדשת המצלמה האחורית וכמו גם את לחצני השמע לצד לחצן הכיבוי וההדלקה. ככלל סדרת מכשירי יוטה, וכמו גם ה-YotaPhone 3 כשיוכרז, הם בעלי זוג מסכים מקדימה ומאחורה, כאשר במקרה של הדגם הקודם, הם בגודל 5 אינץ'.

המסך המשני של YotaPhone ממוקם בחלקם האחורי ופועל בטכנולוגיית דיו אלקטרוני ( E-Ink) הדומה לזו הקיימת בספרים אלקטרוני והיא פועלת כך שאינה דורשת חשמל לצורך הפעלה. המסך פועל בצבעי שחור לבן ומציג התראות, פגישות, משימות ואם נרצה גם מאפשר קריאת תוכן, כל זאת בזמן שהמסך הראשי כבוי מה שחוסך בחיי הסוללה.

על פי הדיווחים, YotaPhone 3 יושק בחודש ספטמבר הקרוב במספר אזורים מצומצם, כאשר מחירו הצפוי הוא 350 דולר (כ-1,233 ש"ח) לדגם 64 ג'יגה-בייט אחסון או 450 דולר (כ-1,585 ש"ח) לדגם ה-128 ג'יגה-בייט.

יוטה היא יצרנית רוסית שהגיחה לשוק הטלפונים ב-2012 עם חשיפת YotaPhone (יוטהפון) שזכה לסיקור נרחב בזכות החידוש שהביא לשוק בדמות מסך משני בגבו. כשנתיים מאוחר יותר הושק הדור השני YotaPhone 2 שלא עמד בציפיותיו ועמד בפני מכירת חיסול שאיימה להעלים את המותג.

קרא עוד:  בעיות אספקה בדרך? סמסונג סגרה מפעל בדרום קוריאה בעקבות נגיף הקורונה

זה מה ש חשבנו על YotaPhone 2