זה (כמעט) סופי: המפרט הרשמי (אם כן לא כולו) של ה-Galaxy S2 (ביחד עם תמונה רשמית) הגיע אלינו סוף סוף זאת לאחר שמועות רבות, וכעת הגיע הזמן להתרשם.

ה-Galaxy S2 יכיל מסך בגודל 4.3 מסוג Super AMOLED Plus, המסך המשופר של ה-Super AMOLED הנוכחי, כאשר אותו הקונספט המקורי נשאר: איכות צבעים מדהימה עם בהירויות גבוהה, צריכת סוללה נמוכה תוך כדי שמירה על עובי דקיק – ואכן, ה-Galaxy S2 יהיה בעובי של 8.49 מ"מ בלבד (!) וישקול 119 גרמים בסה"כ. מבחינת מערכת הפעלה, זה כבר היה ברור לכולנו: הוא יריץ את Android 2.3 Gingerbread שתרוץ על מעבד כפול ליבה בחוזק של 1GHz לכל ליבה ביחד עם 1GB RAM, בדומה ל-Motorola Artix. מבחינת קישוריות יהיה לנו כאן Bluetooth 3.0, Wi-Fi b/g/n ו-A-GPS. הפרטים שעדיין לא קיבלו אישור סופי, אך הם כן צפויים להיכלל ב-Galaxy S2: מצלמה 8MP עם פלאש LED וצילום וידאו [email protected], יציאת HDMI כשיש נגן וידאו (בדומה ל-Galaxy S) שתומך בכל הפורמטים.

דבר נוסף שכן שמנו לב אליו הוא שינויי הממשק ב-TouchWiz של סמסונג: עושה רושם שאנחנו הולכים לקבל עיצוב חדשני ומרענן ל-TouchWiz שכולל ברובו הרבה יותר ווידג'טים לעומת הממשק הקודם, שהיה דיי עני בזה. (מקור)

עדכון: Galaxy S II הוכרז רשמית: מעבד כפול ליבה 1GHz, מצלמה 8MP עם Full HD