יחד עם חידושי החומרה של מכשיר ה-Nexus 5 שהושק אמש, הוכרזה גם מערכת האנדרואיד 4.4 קיקט אשר מביאה עימה מספר חידושים.  מעבר לשינויים במערכת כמו ניהול זיכרון חכם יותר וצריכת משאבים נמוכה, היא מגיעה יחד עם כלל האפליקציות החדשות של גוגל שהוכרזו בחודשים האחרונים ועדיין לא יצאו לחנות האפליקציות.

בזריזות מפתיעה, הצליח המשתמש רון אמדאו לייצא את האפליקציות החדשות שהגיעו יחד עם ה-Nexus 5 מהרום המקורי ולהפיץ אותן ברשת.

Hangouts: תחילה ואולי המעניינת מכולם זו אפליקציית ה-Hangouts שזכתה לשילוב של הודעות SMS כך שהיא מחליפה את אפליקציית ההודעות המקורית שבמכשיר ובנוסף ניתן יהיה לבצע שיתוף מהיר של מיקומנו בלחיצת כפתור וכן נוספה תמיכה בתמונת GIF. להורדה.

Nexus 5 Keyboard

מקלדת: המקלדת של ה-Nexus 5 המוסיפה מספר לא קטן של אייקונים חביבים וסידור מעט שונה של הכפתורים. להורדה מכאן. יש צורך להיכנס להגדרות המכשיר > שפה ומקלדת ולאפשר את המקלדת משם וגם להיכנס להגדרות שלה ולבחור שפה.

רקעים: אם דווקא העיצוב של הרקעים הוא מה שמשך אתכם תוכלו להוריד את כולם מכאן.

מצלמה : אפליקציית המצלמה המקורית של קיטקט, אם כי עדיין לא ידוע מה התחדש שם. בכל מקרה, זה לא ידרוס לכם את האפליקציה הקיימת. להורדה.

מסך הבית: למתקדמים יותר יכולים להוריד את הלאנצ’ר החדש (Google Home) הכולל את חיפוש גוגל החדש עם האפשרות לפקודות קוליות בכל זמן, אם כי התהליך מעט מורכב ומומלץ למבינים בלבד. הוראות כאן.

להורדות נוספות: Calculator, DeskClock, Email, Gmail, Keep ,Maps, Play Books, QuickOffice, Street View, Play Games

שימו לב שמדובר בקבצי התקנה של מערכת האנדרואיד (APK) ולכן יש צורך לאפשר התקנת יישומים לא מוכרים תחת הגדרות המכשיר > אבטחה וייתכן כי חלקם לא יצליחו לפעול על מכשירכם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.