ביטורנט (BitTorrent), ,תוכנת שיתוף הקבצים הפופולרית משיקה היום כלי חדש בגרסת בטא המאפשר להפוך את הדפדפן לכלי הורדה פעיל. התוסף, המיועד לכרום ובקרוב גם לפיירפוקס (הגיע, עדכון בהמשך),  מוציא לראשונה את עולם ההורדות מהתוכנה הסגורה אל הדפדפן ומשלב בין גלישה להורדה באופן קל ונוח.

BitTorrent Surf זמין כרגע לכרום ודרך חנות ה-Chrome Webstore ובמספר קליקים קטן  יתווסף כפתור לדפדפן לצד שורת הכתובות. לחיצה על הכפתור תציג חלון עם כל ההורדות הפעילות, שמות הקבצים, ההתקדמות ומהירות ההורדה. בנוסף ניתן לחפש בשלל האתרים הגדולים להורדות נוספות וכמובן להוסיף קבצים חדשים להורדה.

התוסף יגיע בקרוב גם לדפדפן של מוזילה אולם יש לשים לב כי מדובר בגרסת בטא לכן אל תופתעו אם יצוצו באגים כאלה ואחרים. להורדת התוסף לכרום, הקליקו.

עדכון: זמין להורדה גם לפיירפוקס להורדה כאן (תודה לגולש יניב)

וידאו: BitTorrent Surf

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • דן

  לא ממש הבנתי למה זה שימושי.
  לכל מחשב שאפשר להוריד את התוסף אפשר גם להוריד µTorrent/Bitorrent אז מה הטעם בו?

  • אדיר

   זה טוב לChrome OS, ששם יש לך רק דפדפן אז התוספות הם בעצם התוכנות במחשב.

   • Lear

    אבל אם כמו שנאמר זה מיועד ל ChromeOS אז הדבר היחידי שיהיה אפשר להוריד הזה זה מסמכים או קבצים קטנים.. כידוע גוגל שואפתלחיי ענן, וכמעט בכל מחשב שלהם יש פחות מ60 ג'יגה.. אז הורדה של סרט ב1080p תגרום לסיום של רבע מהגודל הקיים.. לפי דעתי זה סתם לנוחות לא יותר

 • דני

  זה לא נותן לי להוריד התחברתי לGMAIL וזה לא נותן להוריד הוא רושם שאני לא יכול להוריד את התוסף למחשב שלי אפשר לקבל עזרה?.

  • ד

   אם אתה משתמש בווינדוס 8 עליך להגדיר את כרום במצב תאימות ל7. אחרת זה לא נותן להתקין

 • גלקסיה

  עובד על UTORRENT ?

 • התוסף זמין כבר לדפדפן פיירפוקס!

  https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/bittorrent-surf-beta

  😛

 • stav

  מחכה כבר שיתמוך בפיירפוקס ועוד עם דבר כזה אולי כבר לא ירצו להשתמש עוד בתוכנה urorrent