גם דוג'י (Doogee), יצרנית הטלפונים הקטנה, נכנסת לשוק השעונים החכמים. החברה הכריזה על ה-'שומר' (Keeper), שעון מרובע במעטפת סגסוגת אלומיניום שתומך בתקן IP68, כלומר מספק הגנה נגד אבק ומים למשך זמן מה.

מהפרטים הראשונים ששוחררו על ידי החברה מתברר שהשעון יתפקד באופן עצמאי באמצעות שילוב של כרטיס מיקרו-סים שתומך בדור שני ושלישי, וכן מיקרופון ורמקול עצמאיים שמשולבים בשעון עצמו. כמו כן משולבת בו מצלמת 5 מגה-פיקסלים, קישוריות בלוטות' לחיבור לטלפונים או אמצעי מחשוב אחרים, 512 מגה-בייט זיכרון אחסון עם אפשרות להרחבה באמצעות כרטיס microdSD, רכיב GPS וחיישן פעימות לב. הסוללה תהיה בגודל של 600 מילי-אמפר/שעה ולפי החברה היא אמורה להספיק ל-5 עד 7 ימי המתנה.

עם זאת הפרטים החשובים באמת לא שוחררו עדיין, מדובר במערכת על שבב, זיכרון עבודה, גודל המסך והרזולוציה שלו, וכן איזו מערכת הפעלה תפעיל אותו. גם המחיר טרם פורסם.

הפרטים הללו כנראה ייחשפו ממש בקרוב, כי החברה מתכננת להשיק אותו בפועל באוגוסט.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
  • חתול תעלול

    המכשיר קיים זמן מה בשוק, Doogee פשוט ממתגת אותו.. מע' ההפעלה אכן תהיה אנדרואיד בגרסה 4.2/4.4.2, מע' על שבב הנמצאת בשעון היא ה-MT6572 הוותיקה בעלת שני ליבות Cortex A7 הרצות במהירות 1.2Ghz.
    אני חייב לומר שמניסיון אישי עם השעון הנ"ל הוא עולה במימדיו על מרבית (אם לא כל) השעונים החכמים בשוק והוא עבה בצורה מחרידה, בכללי- השעון יושב בצורה ממש גרועה על היד.

  • ….‬‎

    600 מיליאמפר זה מלא יחסית לשעונים חכמים!