דפדפן הסלולר הוותיק "דולפין" (Dolphin) מקבל שידרוג משמעותי לאנדרואיד: גרסה 10.0 שהופצה השבוע, מתיימר להיות מסך הבית השני עבור כל משתמש שהוריד למכשירי האנדרואיד.

שינוי התפיסה בא לידי ביטוי בראש ובראשונה בחנות האינטרנט החדשה של דולפין. זו משלבת בתוכה מעל 200 יישומי אינטרנט שניתן להוסיף אותם למסך הבית של הדפדפן, דבר שמעודד את המשתמש לזנוח את מסך האפליקציות המסורתי לטובת זה המוצע לו על ידי דולפין.

בנוסף, מציג הדפדפן יכולות התמודדות מפתיעות עם טכנולוגיית ה – HTML 5 המייצגת את הדור הבא בבניית אתרי האינטרנט. יכולת זו חושפת את המשתמשים לתכנים נוספים רבים וגורמת לדולפין לקוות כי המשתמשים ישפרו את חווית הגלישה באמצעות הסלולר. בעוד שיכולת פריסה לכרטיסיות, קיצורי דרך לאתרים מועדפים וממשק נוח – הם כבר מרכיבים מובנים מאליהם במרבית הדפדפנים, הדולפין מציג יחד עם אלו גם יכולות חיפוש מתקדמות הניתנות לפילוח על פי אתרים מובילים.

[youtube link="http://youtu.be/W7pB1bzS2ow" width="590" height="315"]

לקחנו את הדולפין לסיבוב קצר והתרשמנו כי מדובר בדפדפן עתיר פיצ'רים מחד, אך פשוט למשתמש מאידך. מסך הבית נטול לחצנים רבים ומשדר פשטות שימוש. בחפירה קצת יותר מעמיקה צצים להם תפריטי צד שונים, אפשרות לחיפוש קולי, יכולת קביעת סימניות על פי מחווה גרפית, ועוד תכונות רבות וטובות. משתמשים קלים ומשתמשים כבדים כאחד, יכולים לראות בו ככלי טוב שיספק את דרישותיהם מדפדפן סלולרי.

דפדפן "דולפין" פותח בשנת 2010 על ידי חברת MoboTap. לאחרונה חצו מספר ההורדות של האפליקציה את רף ה 80 מליון, והיד עוד נטויה.

להורדת האפליקציה למכשירי אנדרואיד | להורדת האפליקציה למכשירי אפל

שתף:
-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.
 • צביקה

  ועדיין אין לו text reflow
  דפדפן מעולה, אבל החיסרון הזה הופך אותו ללא שמיש בשבילי.

 • מורן

  דפדפן מעולה מהווה תחליף טוב עבור דפדפנים אחרים בייחוד עכשיו שיש לו גם את האפשרות לסנכרן טאבים עם הדפדפן השולחני

 • תום

  עובר אליו אחרי כרום .. שהוא נחמד.. אבל כבד.. במיוחד עם הSEND TO זה מעולה!!!

 • y

  הכרום והסטוק + אופרה החדש אין עליהם ומקסטון מציע חוויה טובה אך הבר העליון לא ברמה של אלו שצויינו.

 • mr google

  זה עדיין דפדפן פשוט שיש אותו בסמארטפונים ,
  הפעם האחרונה שהשתמשתי בדפדפן הזה
  זה היה שהיה לי טלפון מקשים ישן .
  אני מעדיף כרום או פיירפוקס – אבל זה עדיין לא כל כך משנה
  כי היום כל הדפדפנים מעתיקים את העיצוב עם הכרטיסיות של הכרום .

 • עמית

  שיפור ענק !!
  עכשיו עברתי אליהם לאחר שימוש של שנה ב opera