האתר phoneArena פרסם תמונות שנטען שהן התמונות הראשונות האמיתיות של ה-OnePlus 2, הטלפון מעורר הציפיות וממשיך דרכו של ה-OnePlus 1 המוצלח שאמור להיות מושק ב-27 בחודש הבא. לפי האתר התמונות הללו הגיעו לתיבת הדואר שלו מאחד מקוראי האתר.

תוך אזכור שמדובר בהדלפה שייתכן כמובן שאינה נכונה, נראה כי המכשיר מזכיר באופן כללי את המכשיר הקודם של החברה, אך מציע גוף מתכתי עם יחס מסך/גוף גבוה.

OnePlus2-2

בצד האחורי, כמו שאפשר לראות, יש פס מוארך בחלק העליון שהל המכשיר בו ממוקמים המצלמה והמבזק ומתחתיו חיישן טביעות אצבע.

ממה שידוע עד עכשיו, ושוב נזכיר כי מדובר בשמועות והערכות, ה-OnePlus 2 יהיה מצויד במסך 5.5 או 5.7 אינץ', מערכת על שבב Snapdragon 810 v2.1 מתומנת הליבות בגרסה מתוקנת שאמורה למנוע התחממות, שבב גרפי Adren 430 ומחבר USB-C החדש.

(מקור)

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • צ'יקו

  אותי מעניין המחיר ויותר חשוב אםמזה הזמנה פתוחה או שצריך לחכות להזמננ..

 • Shay Shd Dave

  אם הוא באמת נראה ככה הוא יצליח כמו אחיו הגדול

 • Boriss Goyhman

  זה כנראה מזוייף, הגודל של המכשיר מקדימה (14 ס"מ לאורך) לא תואם את הגודל מאחורה (17 ס"מ לאורך) וזה גם לא מסתדר מבחינת גודל המסך המשוער (5.5-5.7 אינטש), אם מחשבים את גודל המסך ע"פ התמונה הקדמית מקבלים מסך בגודל של בערך 6 אינטש.

  • גיא קרויטורו

   מדדת מהתמונה? אם כן יש מצב שצילמו אותו מקרוב יותר

   • רועי

    גבר, זה נמצא על לוח שירטוט עם משבצות יחידה מה הקשר לזוית צילום