אחרי ההשקה המתוקשרת של Windows 8.1, רבים התאכזבו לגלות כי כפתור ההתחל שנוסף הוא לא יותר מאשר קישור לממשק האריחים (מטרו) הרגיל והמעט המשודרג.

מדיווחים חדשים על Windows 8.2, שבינתיים מוגדרת תחת שם הקוד Threshold ואמורה להיות משוחררת בסוף 2014 או תחילת 2015, עולה כי מיקרוסופט בוחנת שוב את החזרתו של תפריט כפתור 'התחל', כך שלא שנראה תפריט מלא בדומה לתפריט 'התחל' של Windows 7 והגרסאות הקודמות של חלונות.

הדיווח שמגיע מ-winsupersite מוסיף ואומר כי מיקרוסופט תאפשר למשתמש לבחור את הממשק הרצוי לו, בהתאם לסוג המחשב עליו מותקנת מערכת ההפעלה: מי שיש לו מחשב עם מסך מגע ייבחר לדוגמה בממשק האריחים, אבל מי אין לו מסך מגע, יוכל להפעיל את המחשב מיד עם שולחן העבודה. עוד מוסיף האתר כי העדכון יביא עמו גם אפשרות להריץ אפליקציות מטרו בשולחן העבודה בחלון צף ומוקטן, בדומה למה שמאפשרת לעשות תוכנת ModernMix, כך שהמשתמש יוכל להפעיל את האפליקציות הללו מבלי לוותר על סביבת שולחן העבודה.

כל זה מצטרף לדיווח הקודם אשר טוען כי הגרסה הבאה תאפשר להסתנכרן ולעבוד על מספר פלטפורמות במקביל כמו ה-Windows Phone וקונסולת ה-Xbox One.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.