האם ייתכן שאחרי ההשקה של Surface RT ו-Surface Pro, לפני מספר ימים, מיקרוסופט (Microsoft) תגיע לשוק גם עם מחשב נייד מלא תחת המותג Surface?

בראיון שניתן לאתר החדשות ABCNews.com אמר פאנוס פאנאי, מנכ"ל קבוצת ה-Surface במיקרוסופט, בנושא ההשקה של ה-Surface Pro, שייקח זמן מה עד שהמוצא יתפוס, ולאחר מכן הוא אמר דברים שמהן ניתן אולי להבין שהוא רומז שייתכן שזה יקרה. "מדובר במרתון טוב עבורנו, אנחנו די מתרגשים לגבי מה שיקרה בטווח הקצר וגם בטווח הארוך", אמר פאנאי. "אם אני נשאל האם אנחנו מכינים מחשב נייד, יש לנו מבחר נאה של דברים שאנחנו עובדים עליהם. זה די מרתק".

מייק אנגיולו, סגן נשיא ביצועי לתכנון חלונות, אמר באותו ראיון, כשנשאל לגבי יצירת מחשב נייד תחת המותג Surface, כי "השותפים שלנו עושים עבודה טובה עם מחשבים ניידים כרגע. התחלנו לחשוב, בהתחלה של חלונות 8, מה יהיה הדבר עמו מישהו לא יוכל לצאת? לגבי התצורה של מחשב נייד, הכל בסדר, חי ובועט, כך שאינן צורך בהתערות שלנו, אנחנו פשוט עובדים עם השותפים שלנו לגבי הזה".

מצד שני, קשה לומר שמיקרוסופט מרוצה מכמות דגמי המחשבים שיש בחוץ עם חלונות 8, ובמיוחד מחשבים עם מסכי מגע. מכיוון שכך, יכול להיות שהיא תכריע באיזשהו שלב שאין לה ברירה אלא להתחיל לייצר גם ניידים מעבר לטאבלטים.

פורסם לראשונה באתר THspot.co.il

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.