שעון חדש מדגם DM88 של חברת Actwell הסינית, מציע שלל יכולות ומראה של שעון יוקרתי ומוצע כעת במחיר נמוך במיוחד.

השעון בעל עיצוב יוקרתי עם מסגרת מתכתית ולמרות כי הוא במבנה ריבעי, הצג עצמו עגול ואיכותי המגיע בגודל של 1.22 אינץ’ ברזולוציה של 240 על 240 פיקסלים מסוג IPS האיכותי.  הוא רץ על גבי שבב MTK2502 של מדיה-טק (MediaTek) יחד עם אחסון פנימי של 128 מגה-בייט וקישוריות Bluetooth לחיבור למכשירי אנדרואיד החל מגרסה 4.3 ומעלה או iOS מגרסה 7 ומעלה.

המערכת הפנימית תומכת בעברית מלאה ומסוגלת להציג התראות המתקבלות במכשיר החכם ישר על צג השעון. יש לו מד דופק בגבו המאפשר למדוד את הדופק בכל זמן, תמיכה בפקודות קוליות כמו סירי או Google Now, יישומים שונים כמו הודעות, מחשבון, שעון מעורר, ספר טלפונים, שליטה מרחוק במצלמה ומעבר בין חלונות בשקשוק.

הסוללה בהספק של 320 מיליאמפר/שעה מספיקה לכשלושה ימי עבודה או שבוע המתנה וטעינה מלאה לוקחת כ-120 דקות על גבי העריסה המיוחדת המתחברת בחיבור microUSB סטנדרטי. הוא מגיע במספר צבעים כמו שחור, כסף וזהב והרצועה ניתנת להחלפה באופן עצמאי.

עדכון: מחירו של השעון עומד על 45 דולר באתר GearBest שהם כ-170 שקל, אולם כעת במחיר מבצע לזמן מוגבל ובמחיר של 38 דולר. אם תרצו את הגרסה המוזהבת תדרשו להוסיף 5 דולר נוספים.