בהכרזה על הכותר WATCH_DOGS בתערוכת E3 ב-2012 הצליחה ליצור Ubisoft רושם עז על קהילת השחקנים, שם הוצג משחק עולם-פתוח בעל גרפיקה מרשימה במיוחד, אך האם גם הגרסה בה נזכה לשחק תציע את אותו עושר גרפי לו נחשפנו בעשרות הדגמות של המשחק?

התשובה כרגע לא חד-משמעית – גולש ב-NeoGaf חיבר ביחד תמונות מתערוכת E3 וסרטון של הכותר ששוחרר לאחרונה והתוצאה לא מחמיאה: הכותר נראה מרשים פחות בצורה ניכרת – המודלים לא כה מפורטים, הטקסטורות של המבנים חדות פחות והתאורה נראית פחות דינמית. להגנת הכותר יצא בטוויטר טסה וויילין (Tessa Vilyn), נציג יח"צ של Ubisoft, שהודף את הטענות ואומר "זה בלתי אפשרי, כמובן שהוא [המשחק] לא עבר שינמוך", ובהמשך אף מרגיע ומציין כי הוא שיחק בכותר והוא נראה מצויין ושפשוט הגיימרים יאלצו "להמתין ולראות".

תאריך היציאה של הכותר נחשף לפני מספר ימים ומדובר ב-27 למאי, הכותר יהיה זמין לפלייסטיישן 4, פלייסטיישן 3, אקסבוקס וואן, אקסבוקס 360, ווי-יו ולמחשב האישי וזמין לרכישה מוקדמת כבר עכשיו.

צפו בסרטון ההשוואה, מה דעתכם?

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • 369

  זה נראה כמו GTA לא?
  מה המטרה במשחק?

 • אנונימי

  לא נדלקתי על המשחק הזה בכלל

 • רן שוסטרמן

  זה לא שנמך משום שבכל הגיימפליים ברובם לפחות תנאי מזג האוויר במשחק נראים גשמיים מה שיוצרים אשליית טקסטורה כמו בחיים האמיתיים וכאשר יש תנאים של שמש הם לא קיימים כי הכל מואר ולא מציג השתקפות ולכן הגרפיקה נראת פחות טובה הפיצוץ שהיה ב 2012 היה על pc dec kit והפיצוץ היה של תחנת דלק עכשיו בואו נודה בזה יש הבדלים מהותים בין פיצוץ תחנת דלק לבין פיצוץ של מכונית עוד דבר מצב הפוקוס במשחק היה בזוויות שונות שהשחקן שינה ב אמצעות ה thumb sticks אנשים מתעצבנים משום שאולי הסרטון לא היה ב full hd וקצת נראה שונה על ps4 נראה מדהים ואני חושב ש יוביסופט אולי הלכו על יותר ריאליזם ב זמן שהם תיקנו אותו הרי הם שיפרו ai הם שיפרו את תגובת המכוניות המשימות כל זאת על מנת לקבל חוויה אני אומר משחק מדהים ש לעזוב את כל הביקורות חובה לקנות משחק next gen אמיתי

  • אני מקווה שאכן זהו המצב, בנוסף נציג היח"צ של Ubisoft דואג להגן בטוויטר בחירוף נפש על הגרפיקה וטוען שבקרוב החברה תציג סרטונים נוספים שיפיגו את החששות הללו…
   אבל בכנות, מדובר בפרקטיקה ידועה של חברות פיתוח/מפיצות – ע"ע Aliens Colonial Marines, של-Gearbox, שהיא דווקא מפתחת עם שם טוב, הציגה דמו (שחיק) שהציג משחק אחד והמשחק שהושק היה שונה כמעט לגמריי.
   נכון, מדובר במקרה קיצון ונראה ש-Watch_Dogs לא שונה בכזה אופן קיצוני, אך עדיין בהצגות ראשונות של המשחק הוא השאיר רושם הרבה יותר חזק.

 • דני

  בסרטון אני לא רואה הבדלים לפחות לא משהו שבולט בעין

 • רן שוסטרמן

  https://www.youtube.com/watch?v=NvCUktx9Cuo&feature=youtube_gdata_player סתמו תפה תראו איך זה נראה על ps4 לא שנמך כלום

  • אתה מציג טריילר, שנערך על-ידי מחלקת היח"צ של Ubisoft.
   הסרטון מציג לך קטעי משחקיות שנראים, מה לעשות באיכות יותר נמוכה ממה שהוצג עד כה.

 • dante

  עדיין ניראה משחק מגניב!

 • גיימר

  אותו סיפור כמו בבטלפילד 4 גרפיקה באיכות ירודה מאוד , לעומת ה- 3 שהיה מדהים
  הם לא רוצים להשקיע כמו שהיה לפני,
  אחרת לא תהיה כמות מכירות לדור הבא
  קאפיש ?
  הסוני 3 עוד סוחב מצויין !