בהכרזה על הכותר WATCH_DOGS בתערוכת E3 ב-2012 הצליחה ליצור Ubisoft רושם עז על קהילת השחקנים, שם הוצג משחק עולם-פתוח בעל גרפיקה מרשימה במיוחד, אך האם גם הגרסה בה נזכה לשחק תציע את אותו עושר גרפי לו נחשפנו בעשרות הדגמות של המשחק?

התשובה כרגע לא חד-משמעית – גולש ב-NeoGaf חיבר ביחד תמונות מתערוכת E3 וסרטון של הכותר ששוחרר לאחרונה והתוצאה לא מחמיאה: הכותר נראה מרשים פחות בצורה ניכרת – המודלים לא כה מפורטים, הטקסטורות של המבנים חדות פחות והתאורה נראית פחות דינמית. להגנת הכותר יצא בטוויטר טסה וויילין (Tessa Vilyn), נציג יח"צ של Ubisoft, שהודף את הטענות ואומר "זה בלתי אפשרי, כמובן שהוא [המשחק] לא עבר שינמוך", ובהמשך אף מרגיע ומציין כי הוא שיחק בכותר והוא נראה מצויין ושפשוט הגיימרים יאלצו "להמתין ולראות".

תאריך היציאה של הכותר נחשף לפני מספר ימים ומדובר ב-27 למאי, הכותר יהיה זמין לפלייסטיישן 4, פלייסטיישן 3, אקסבוקס וואן, אקסבוקס 360, ווי-יו ולמחשב האישי וזמין לרכישה מוקדמת כבר עכשיו.

צפו בסרטון ההשוואה, מה דעתכם?

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.