משקפי המציאות המדומה (VR) תפסו לא מעט כותרות השנה ובראשם ה-Oculus Rift ו-HTV Vive המציגים חווית שימוש שונה ואיכותית מאוד, אולם החיסרון המשמעותי הוא המחיר שלא יורד מ-600 דולרים – אבל יש אלטרנטיבה: יצרנית מעט פחות מוכרת בתחום, DeePoon, החלה להציע לאחרונה את משקפי Deepoon E2 בכחצי ממחיר העלות של היצרניות הגדולות.

בדומה למתחרות, מדובר במשקפי מציאות מדומה המתחברים למחשב ומסוגלים להציג תכני תלת מימד ו-360 מעלות באיכות גבוהה. הם מצוידים במסך ברזולוציית Full HD מסוג AMOLED מבית סמסונג (Samsung) בזווית רחבה של 120 מעלות ובתדר רענון גבוה של 75 הרץ.

למשקפיים חיבור USB ו-HDMI 1.4B ומשולבים עם מגוון חיישנים לאיזון וזיהוי תנועות המשתמש ותואמים למחשבים מבוסס Windows 7 ומעלה, עם דרישות מינימליות אמנם, אך מומלץ להצטייד בכרטיס גראפי חזק ומהיר מסדרת GTX האחרונה של Nvidia או AMD Radeon R9 290 ומעלה.

לדברי החברה, המשקפיים תואמים לרוב המשחקים הקיימים כיום ומציעה גם עשרות משחקים להורדה וכן קטעי וידאו קצרים בוידאו המצולם ב-360 מעלות וניתן לנגן דרכם גם סרטונים רגילים, כך שמקבלים חווית צפייה ייחודית דרך המשקפיים.

מחירם של DeePoon E2 עומד על 319 דולר (TomTop), כמחצית ממחיר המשקפיים של אוקולוס ואנחנו צופים כי בעתיד המחיר ירד עוד יותר. פרטים נוספים באתר החברה.