משחק האקשן והתפקידים Dark Souls 2 הגיע אלינו לפני קצת יותר מחצי שנה והוכיח את עצמו בתור אחד הכותרים היותר טובים בז'אנר. מאז יצאו למשחק שלוש משימות DLC, ונראה שהגיע הזמן ל"גרסה האולטימטיבית" של המשחק עם כל המשימות הנוספות ועוד שיפורים. המפתחת From Software הכריזה היום על Dark Souls 2: Scholar of the First Sin עבור פלטפורמות הדור הקודם והנוכחי. כן, בקרוב גם בעלי הקונסולות החדשות (Xbox One ו-PS4) יוכלו ליהנות מאחד המשחקים המאתגרים והמתגמלים של השנה.

גרסאת Scholar of the First Sin תכלול את המשחק Dark Souls 2 יחד עם שלושת משימות ה-DLC ותכלול קווסטים חדשים, דמויות NPC חדשות ו"עלילה מורחבת", מה שזה לא יהיה. גרסאת הדור הנוכחי על ה-PC, Xbox One ו-PS4 תקבל שיפורים גרפיים ושימוש ב-DirectX11 שיהפוך את גרסת המחשב לממתק לעיניים, וכן האפשרות לשחק יחד עם עד 5 שחקנים בסשן במקום 2.

http://www.youtube.com/watch?v=ozHP9kxZW7Q

התכנים הנוספים יגיעו כחלק מטלאי 1.1 ויהיו זמינים עבור כל הגרסאות ללא תשלום נוסף, כולל השיפורים הגרפיים בגרסת המחשב. Scholar of the First Sin תתאים למי שלא רכש את המשחק על אחת מהפלטפורמות הקיימות או רוצה ליהנות ממנו על ה-Xbox One או ה-PS4. עדיין לא נחשפו תוכניות להעברה של דמויות או הנחות ברכישה לבעלי הגרסאות הקודמות.

Dark Souls 2: Scholar of the First Sin יושק ב-7 לאפריל 2015 עבור ה-Xbox 360, PS3, PS4, PC וה-Xbox One.

כתב: אור מנטש ופורסם לראשונה באתר Vgames