הרום הפופולרי CyanogenMod הודיע כי הוא עובד בימים אלה על גרסת ה-CM11, אשר מבוססת על גרסת מערכת האנדרואיד החדשה, KitKat 4.4 אשר שוחררה בימים האחרונים בגרסת הקוד הפתוח (AOSP) כך שהצוות יוכל להתחיל לעבודה עליה ולבצע את ההתאמות הנדרשות.  עבור צוות ה-CyanogenMod זו תהיה עבודה לא קטנה, שכן הגרסה החדשה כוללת לא מעט שינויים הכוללים עיצוב ממשק חדש, אפליקציות מעודכנון כמו החייגן, Hangouts המחליפה את אפליקציית ה-SMS  וכן ה-CM Lancher אשר מגיע כחלק מהמערכת ונדרש להתאימו לממשק החדש.

המכשירים הראשונים שיקבלו את הגרסה החדשה הם, באופן טבעי, מכשירי הנקסוס האחרונים, כשלאחריהם צפויים גם מכשירי סדרת הגלקסי של סמסונג, ה-One של HTC ומכשירים נוספים שהצוות יחליט לתמוך בהם. כמובן גם מכשירים שהיצרניות השונות החליטו לזנוח ולא לעדכן לגרסת האנדרואיד 4.4 יקבלו את העדכון המיוחל. אנחנו מקווים כי בקרוב תפורסם רשימת המכשירים ואת מועד השחרור הרשמי.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.