לאחר שחרור גרסת Andoird L, גוגל גם שחררה את הקוד המקור עבור מכשירי ה-Nexus השונים. אפשר בהחלט להתחיל ולצפות לרומים מבושלים עבור מכשירים אלה ואף מכשירים אחרים בזמן הקרוב, אולם דווקא הרום הפופולרי Cyanogen מנמיך ציפיות.

L is for Later
במילים שבכותרת פתחו צוות הפיתוח את הפוסט בבלוג של החברה, אשר לדבריהם העדכון לגרסת ה-Android L עבור הדור הבא של CyanogenMod לא יתרחש בקרוב. הסיבה? הגרסה שגוגל שחררה היא גרסת פיתוח ראשונית, או גרסת הדגמה (preview): “אף אחד מחוץ לגוגל לא יודע כמה שינויים נראה בעתיד – קטנים או גדולים, זה יכול להיות משמעותי.” נכתב בבלוג. “אנחנו יוכלים לעבוד במשך 3 השבועות הקרובים באינטגרציה של המערכת לרום שלנו ופתאום יהיו שינויים דרמטיים בשחרור האחרון של גרסת ה-L, כך שהעבודה הייתה מבוזבזת”.

אבל כדי להרגיע את המשתמשים, הצוות אומר כי כבר מעתה הם בוחנים את גרסת המפתחים וסביבת הפיתוח על מנת לשחרר את CM12 בזמן וכי רק לאחרונה הם שחררו את גרסת ה-CM 11 M8 מבוססת על גרסת אנדרואיד 4.4.4.

אז כן, צריך להבין כי מי שמצפה למערכת ה-Android L בין אם זה עדכון רשמי או רום מבושל לא יוכל להינות בזמן הקרוב, למרות שאנחנו וודאי נראה גרסאות מותאמות למכשירים שונים שביצעה הקהילה הגדולה גם מבלי להמתין ליצרניות.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • כפיר

  יש לי נקסוס 5, והוא טלפון באמת מצוין. באנדרואיד L היא קצת באגים מעצבנים אז חזרתי לאנדרואיד הרגיל, ואני מחכה בקוצר רוח לאנדרואיד L המלא

 • y

  יש לי גם את הנקסוס 5 מצויין.
  ויש לי את הגלקסי 1 הישיש.
  ואני רוצה לציין את הצוות של סיינוגן שפשוט רק עם הרום שלהם הגלקסי עוד חי ונושם .
  פשוט לא נתקע לעומת כל הרומים מבוססי סמסונג למיניהם .
  פשוט אין מה להשוות.

 • לירון

  צודקים, לגיטימי לגמרי. ברגע שתשתחרר הגרסה המלאה של הגרסה, אז הם יצטרכו להתאים.
  למה לעבוד לחינם על גרסאות בטא?

  אני רוצה את הגרסה הזו בידיי כמה שיותר מהר כמו כולם, אך הם צודקים.

 • noname

  איזה כיף שיש לי נקסוס 5 לא צריך לדאוג לעדכונים..נכתב מהנקסוס 5 עם android L preview