צוות הפיתוח לרום הפופולרי CyanogenMod הודיע היום על שחרור גרסת ה-M10 עבור ה-CM11 מבוסס גרסת האנדרואיד KitKat. השינוי העיקרי בגרסה זו היא תיקון באגים מאסיבי ותוספת של כלי לדיווח על תקלות.

הכלי CM Bug Tracker, יפעל בכל פעם כאשר יישום או קריסה של המערכת, ויתן למשתמש אפשרות לדווח על הקריסה זאת על מנת שצוות הפיתוח יקבל את הנתונים ויבדוק זאת לעומק. הכלי מצרף לוג שגיאות ופרטים טכניים זאת מבלי לשלוח מידע אישי.

מלבד זאת, ה-M10 מוסיף לראשונה תמיכה בכיסויים חכמים הקיימים למגוון גדול של מכשירים כמו ה-LG G2/3, סדרת ה-Galaxy של סמסונג ועוד, וכן נוסף גם מצב השימוש בכפפות ותמיכה ב-ANT+. בנוסף הרום מוסיף תמיכה למכשיר ה-Galaxy S5 בגרסת Sprint, ומסיר את התמיכה של CDMA למכשיר ה-Galaxy Nexus הוותיק. אפשרות חדשה מאפשרת לשלוט בהרשאות של קישוריות ה-NFC כדי להימנע מגישות לא מורשות.

כל אלו ועוד בגרסה החדשה הקיימת למגוון של מכשירים וזמין להורדה כאן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.