גרסה חדשה של אנדרואיד מסמנת לרוב גם יציאתם של עשרות רומים מותאמים, גם אם עדיין היצרנית לא פיתחה גרסה מותאמת משלה למכשיר. גם CyanogenMod עומד בלוח הזמנים ומוציא כבר עכשיו גרסת בטא (nightly) לגרסה CM 10.2, שהיא האנדרואיד 4.3 Jelly Bean.

צוות השחרור עדיין לא החליט מי מהמכשירים בשוק יקבל את השדרוג או מהו לוח הזמנים לשחרור הגרסה הסופית, אבל כבר עכשיו מספר מכשירים יוכלו לשדרג לגרסת הבטא והם בעיקר מכשירי השוק האמריקאי. כך נמצא את ה-Galaxy S3 של רשתות AT&T, Verizon, Sprint הפועל על מעבד ה-Snapdragon S4, את ה-Samsung Captivate הישן ואת Samsung Relay 4G. עוד כלולים בשדרוג הם מכשירי מוטורולה כמו ה-Razr, ה-XT897, וכן סדרת הנקסוס כמו Galaxy Nexus, ו-Nexus 4. גם ה-Galaxy Note II בפנים, ה-HTC One וכן מספר טאבלטים כמו Xperia Z, Nexus 10 ואף ה-Nexus 7 החדש.

בין החידושים שניתן למנות בגרסה זו, מלבד השדרוג לאנדרואיד 4.3, היא האפשרות לחסות שיחות והודעות טקסט באופן קבוע במכשיר, כמעין "רשמה שחורה" של מספרים מהם אנו לא מעוניינים לקבל כל התראה. עוד מציע הרום גם עיצוב מחדש של ממשק ה'הולו', שינוי בבר ההתראות ואפשרות למענה מהיר להודעות.

את כל גרסאות השחרור ורשימת המכשירים המלאה ניתן למצוא באתר להורדה, אולם יש לשים לב כי מדובר בגרסת בטא ראשונית וכן חלק מהגרסאות מיועדות כאמור למכשירים אמריקאים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.