צוות CyanogenMod החל לשחרר את סדרת הרומים M-Series המבוססת על גרסת CM 10.1. רומים מסדרה זו מיועדים להפצה אחת לחודש באופן קבוע, וימותגו תחת השם M-Series. החל מ-CM10.1, ניתן יהיה ניתן להוריד את הרום מאתר הקבוצה ויתמוך במספר מכשירים מוגבל, לרוב אלו יהיו המכשירים הפופולריים.

רומים אלה יהיו גרסאות סופיות (Stable) ולא בטא (Nightly), כך שהמשתמש יקבל את העדכון האחרון לגרסת ה-CM 10.1 ולא יאלץ להמתין לעדכונים אחת לתקופה או לעבוד עם גרסת ה-Nightly הלא בשלה המיועדת למפתחים.

גרסה זו היא למעשה גרסת האנדרואיד האחרונה, 4.2, ומותאמת למגוון טאבלטים וסמארטפונים שונים: בין המכשירים ברשימה ניתן למצוא את סדרת הגלקסי (1 ו-3), הנקסוס אס, הגלקסי נקסוס וכן הטאבלטים נקסוס 7 ו-10, והגלקסי טאב.

את הרום החדש ניתן כמו תמיד להוריד מאתר הקבוצה בכתובת Get.CM, ומי שמכשירו אינו בין הרשימה, יוכל להוריד את גרסת ה-Stable או להמתין עד אשר ישוחרר הרום למכשירים נוספים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.