משתמשי מערכת ההפעלה המבוססת אנדרואיד CyanogenMod? תתחדשו. קהילת הפיתוח של CyanogenMod שחררה את חבילה של אפליקציות חדשות וחינמיות, שמטרתן להרחיב את היכולות המובנות של מערכת ההפעלה. החבילה נקראת C-Apps, והיא כוללת אקולייזר, אפליקציה המאפשרת לשנות את ערכת הנושא של המכשיר (פלוס חנות של ערכות נושא), גלריית תמונות, אפליקצית מייל של Boxer וחייגן עם Trucaller מובנה. בעתיד צפויות להצטרף לחבילה אפליקציות נוספות.

בנוסף לחבילת C-Apps, צירוף המשתמש לחשבון Cyanogen Account במערכת ההפעלה, מספק את הגישה לחנות ערכות הנושא ולמאגר הטלפונים של TruCaller. כמו כן, החשבון יאפשר לאתר מכשירים אבודים דרך הרשת ובמידת הצורך למחוק את כל המידע השמור עליהם.

CyanogenMod היא מערכת הפעלה בקוד פתוח שנחשבת לאחת היציבות והחביבות על קהל משתמשי האנדרואיד, עם מעל ל-50 מיליון משתמשים על פי הערכות. חבילת C-Apps מקרבת אותה לגרסאות אנדרואיד "ממוסדות" יותר שכוללות אפליקציות מובנות ומציעות חווית שימוש אחידה מבלי שהמשתמשים יצטרכו להוריד יישומים חדשים למכשיר.

את החבילה ניתן להוריד בחינם מהאתר הרשמי של מערכת ההפעלה.

שתף:
-פרסומת-
תסריטאי, כתב טכנולוגיה, בלוג, גיימר.כתב בעבר ב-ynet, וואלה!, מאקו, ידיעות אחרונות, מעריב ועוד. כיום חוקר תרבות דיגיטלי ומשחקים דיגיטליים במכון כהן שבאוניברסיטת תל-אביב.
 • Coverptech

  שיתוף הפעולה עם TrueCaller שנכפה על המשתמשים ממש גרוע. למה שיתוף והעלאת רשימת הטלפונים שלי היא ברירת המחדל? זה צריך להיות Opt-IN לא OUT.

 • דן

  זה פשוט האפליקציות שמגיעות עם COS? כי ככה זה נראה.

 • אור

  עד שהיא כמעט אנדרויד נקי היא הורסת את זה..

  • RuR

   אם אתה רוצה אנדרואיד נקי, תקנה אנדרואיד נקי. סיאנוג׳ן היא השילוב הכי טוב שקיים בין ביצועים לפיצ׳רים וקסטומיזציה.

   • אור

    לפי דעתי ios היא השילוב בן פיצרים וקסטומיזציה גם בלי קשר לאנדרויד.
    אני לא יכול לקנות אייפון משום שהוא יקר מידי.
    בסיאנוג'ן אני לא מעוניין.
    או אנדרויד נקי או ios.

    • RuR

     נו באמת… iOS היא המערכת הכי מוגבלת מבחינת קסטומיזציה שיש. אין בכלל אפשרויות קסטומיזציה. ההתאמה האישית היחידה שאתה יכול לעשות זה גודל הכתב.
     אי אפשר לסדר את האיקונים על המסך.
     אי אפשר למקם ווידגטים במסכי הבית.
     אי אפשר להחליף את האיקונים.
     אי אפשר להחליף אפליקציות מובנות באפליקציות צד שלישי (לגלריה, למצלמה וכו׳)

     • אור

      טוב באמת אי מערכת הפעלה מאוד מוגבלת והיא גם לא כזאת נוחה כמו שכולם אומרים. אבל היא מאוד חלקה ומהירה והכי יפה שיש.

 • Boris

  נחמד מת על CM !!!