הרום CyanogenMod, הפך אט אט לאחד הפופולריים ביותר, וכאשר הוא שם לעצמו מטרה להיות המערכת השלישית ביותר שנפוצה בשוק, גם גוגל הענקית לוטשת עיניים לכיוון.

לפי הדיווח, CyanogenMod היו בקשר עם גוגל ודחו הצעת הרכישה על ידם, זאת למרות כי החברה אשר הפכה למסחרית בתחילת השנה, בקושי עושה כיום רווחים. לדברי המקור, הדחייה היא בשל הגדילה של החברה, שלדעתם עדיין לא הגיע למימוש הפוטנציאל שלה וכי היא לקראת סבב גיוס של מיליון דולרים.

לא ברור מה גוגל הייתה עושה עם CyanogenMod, אשר כידוע החברה מפתחת רום על בסיס מערכת הקוד הפתוח של האנדרואיד, ומפיצה גרסאות שונות בעצמה למגוון מכשירים. לאחרונה החלה גם לפתח מערכת עבור מכשיר ה-OnePlus One וכן לחברת OPPO.

אם ל-CyanogenMod יש תוכניות אחרות, אלו כנראה לא כללו את רכישתה ואולי עצירה מוחלטת של הפיתוח על ידי גוגל. אולם, כדי לעמוד בסטנדרטים שמציבה לה החברה כדי לכלול את שירותי גוגל וחנות האנדרואיד, היא עדיין חייבת לאפשר שימוש מלא ביישומים צד שלישי, או שאולי CyanogenMod מתכננים להיות מערכת עצמאית ממש כמו שאמזון כבר עשתה בעצמה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.