מעריצים נלהבים (מדי) של מכשיר ואף קונסולה מסויימת מכונים בדרך-כלל ׳פאנבויז׳ אך האם אותם מעריצים מספיק נלהבים על-מנת לרכוש נעלי Air Jordon בהתאמה אישית המעוצבים עם אלמנטיים של הקונסולה האהובה עליהם?

אלו ששייכים למחנה ה-PlayStation של סוני (Sony) ובעלי הכנסה פנוייה ישמחו לגלות את ה-JRDN X PS4, נעלי Air Jordans של NIKE בעיצוב לא שגרתי – הן שחורות ובלשון הנעליים מופיעות דומויות מתוך המשחק PlayRoom בצידן האחורי מופיע הלוגו של מותג ה-PlayStation, בצידה האחורי של הסולייה ניתן למצוא אלמנט שלא קיים כלל בנעליים בדמות מחבר HDMI, שאומנם לא מוציא אות וידאו כלל אך בעת חיבור הכבל לנעלים הוא משאיר אותן יחדיו.

הנעלים בהתאמה-אישית נמכרו במחיר של 950 דולר, מחיר גבוהה מכל קונסולת פלייסטיישן או נעלי Air Jordans אשר ניתן למצוא בחנויות ונכון לכתיבת שורות אלה כל עשרת הזוגות שהיו מוצעות למכירה – אזלו. נעליים נוספת בהתאמה אישית ניתן למצוא בחשבון האינסטגרם של האישי של המעצב [email protected] או באתר האינטרנט שלו.

 

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.