כבר בדרך: Cubot Max עם מסך 6 אינץ'

Cubot ממשיכה להכריז הכרזות, ועכשיו היצרנית הסינית הקטנה עומדת להשיק באוגוסט הקרוב את Cubot Max, המכשיר הראשון שלה עם מסך בגודל של 6 אינץ'. מתברר שהגודל הזה הופך ליותר ויותר פופולארי. הבעיה היא שכמו הרבה מכשירים אחרים לשוק הביניים ההתחלתי, הרזולוציה של מסך ה-IPS היא HD בלבד.

Cubot Max מבוסס על מעבד שכבר מוכר מהשנה שעברה: MT6753A של מדיה-טק (MediaTek) ששמונה ליבותיו הוגבלו למהירות של 1 ג'יגה-הרץ בלבד. הוא יגיע עם 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה, 32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. המצלמות על הנייר הן 13 מגה-פיקסל מאחור ו-5 מגה-פיקסל מקדימה, אבל מדובר באינטרפולציה. בפועל מדובר במצלמות 8 מגה-פיקסל ו-2 מגה-פיקסל בהתאמה.

Cubot Max יוצע עם גוף אחוד בצבעי שחור, לבן וזהב שמסתיר סוללת 4,000 מילי-אמפר/שעה, מגירת סים כפול ותמיכה בדור רביעי. פרטים על השקה בפועל ומחיר יגיעו בהמשך החודש, לפי החברה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.