הצלחתם להשיג לעצמכם חשבון בגוגל פלוס ואתם שמחים ומאושרים לשתף את חבריכם החדשים (ישנים) ברשת החברתית החדשה, לסדר את כולם במעגלים ולעשות פלוס אחד לסטטוסים של חברים. אם לכם גם חשבון פעיל ושימושי בפייסבוק, אתם מרגישים וודאי מרגישים חצויים כמונו בין שתי האתרים ומוצאים את עצמכם נכנסים הלוך ושוב כדי להתעדכן ולכתוב סטטוסים.

הפתרון של חברת Crossrider הישראלית בא לפתור לכם את הבעיות, לפחות את חלקם, עם תוסף לדפדפן המציג את עדכוני הסטטוסים האחרונים מעמוד הפייסבוק שלכם כחלק אינטגרלי ממשק גוגל פלוס. לאחר שהתקנו את תוסף ואישרנו את גישת האפליקציה למידע האישי שלנו, מצאנו את הלוגו של פייסבוק שהתווסף בסרגל הגוגל פלוס. לחיצה על הכפתור הובילה אותנו לצפות בזרם העדכונים האחרון מהפייסבוק שלנו, וזרם הפעילות מוטמע כחלק ממשק הגוגל פלוס כשלאחריו בהמשך מוצג גם זרם העדכונים של חברינו מהפלוס.

לכתוב סטטוס? קפצו לפייסבוק
במידה ואתם מעוניינים להתעדכן בעדכונים האחרונים מהפייסבוק, התוסף מאוד נחמד ושימוש. אך אם אתם מחפשים (כמונו) קצת מעבר, הפתרון עדיין מוגבל. כרגע, כדי לכתוב סטטוס חדש כפי שאנו נוהגים לעשות בעמוד הפייסבוק שלנו, לחצנו לחיצה על אזור כתיבת הסטטוס מה שפתח לנו חלון חדש ובו יכולנו להזין את מחשבותינו, וגם זה בטקסט בלבד (בלי העלאת תמונות וסרטים). גם להגיב לסטטוסים של חברים לא נוכל ורק על ידי לחיצה על הלינק שבתחתית כל סטטוס נשלח לאתר פייסבוק ונוכל להגיב שם.

קרא עוד:  עוד ציון דרך ל-WhatsApp: יותר מ-2 מיליארד משתמשים

דבר נוסף ואולי המשמעותי ביותר היא המגבלה של כמות הסטטוסים שאתם זוכים לראות דרך הפלוס. אם לכם חברים רבים כמונו, תמצאו שמקסימום העדכונים שתקבלו הם כ-64 סטטוסים (ספרנו!) ובמקרה שלנו הם שווים רק 3 שעות אחורה. מוגבל כבר אמרנו?

עדיין בפיתוח
הרעיון הוא בלתי נמנע, והדרישה של משתמשים לשלב בין שתי הרשתות (עד אשר נבחר אחת?) היא הכרחית לרובנו. התוסף אמנם מוגבל, אך החברה שמפתחת עדיין משפרת ומוציאה גרסאות חדשות כל הזמן, ולכן אנו צופים כי הבעיות המרכזיות שדיברנו כאן יתוקנו בגרסאות חדשות.

דרישות: דפדפן Internet Explorer 7 ,Chrom או Firefox 3.5 ומעלה. בקרוב גרסה ל-Safary.

הורדה: מאתר החברה

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.